Syn zadzwonił do matki i poprosił o natychmiastowe udanie się do byłej teściowej. Karina sięgnęła po klucze i natychmiast wyszła. Nikt nie odpowiedział na dzwonek do drzwi. Gdy weszła do domu, zastygła w miejscu.

Po raz pierwszy Karina zobaczyła swoją teściową, kiedy przyszła do ich domu jako żona jej jedynego syna. Ona i jej mąż szybko wzięli ślub, a po ukończeniu studiów Karina zaczęła mieszkać z mężem w rodzinnym domu. Bardzo serdeczne relacje nawiązały się między nią a teściową. Istniała jednak jedna zasada – w domu była tylko jedna gospodyni, a nie była nią Karina. To teściowa gotowała, sprzątała i wykonywała inne prace domowe. Nawet odmawiała Karinie pomocy, gdy ta o ni ą prosiła. Mimo to teściowa dobrze o niej mówiła. Nie można było powiedzieć tego samego o teściu, który nie przepadał za swoją synową, uważając ją za leniwą, chociaż to była nieprawda.

Gdy Karina zaszła w ciążę, para postanowiła opuścić dom rodziców, aby uniknąć ciasnoty. Rodzice Kariny kupili dla nich mieszkanie niedaleko rodzinnego domu. Wydawało się to dobrym początkiem ich nowego życia, ale tak nie było. Mąż Kariny zaczął romansować ze swoją sekretarką, co Karina niedługo potem odkryła i wyrzuciła męża z domu. Karina przeszła trudny okres, wspieraną przez brata i ojca. Była załamana, ponieważ naprawdę kochała męża, a on ją zdradził. Mimo to starała się odbudować swoje życie, znalazła nowego mężczyznę i ruszyła naprzód. W międzyczasie jej syn, już nastolatek, nadal odwiedzał babcię. Ta troszczyła się o niego, i Karina nie miała nic przeciwko ich bliskiej relacji.

Pewnego dnia syn zadzwonił do Kariny i poprosił matkę, aby odwiedziła byłą teściową. Karina początkowo się opierała, jednak syn powiedział, że teściowa jest chora i nie ma numeru do sąsiadów. Karina wzięła klucze od syna i udała się do domu, w którym kiedyś mieszkała z pierwszą rodziną. Dom był zupełnie inny. Teść zmarł kilka lat wcześniej, a były mąż odbywał wyrok. Starsza pani mieszkała teraz sama i widać było, że zdrowie jej doskwiera. Teściowa ledwo ją rozpoznała, jej wzrok i słuch się pogorszyły przez lata. Odmówiła pomocy i kazała Karinie wracać do swojego życia, ale Karina wezwała pogotowie i teściowa została hospitalizowana. Tam staruszka często odwiedzana była przez swoją byłą synową. Okazało się, że jedno nieszczęśliwe zdarzenie nie zburzyło wszystkich serdecznych relacji, jeśli tylko uczucia między ludźmi były prawdziwe.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *