Krystyna Janda zobaczyła artykuł o swoich DZIURAWYCH butach i wydała oświadczenie! Fani okazali jej wsparcie

Krystyna Janda została sfotografowana przez paparazzo. Miała na sobie dziurawy but. Gdy przeczytała artykuł na ten temat, zareagowała.

Krystyna Janda to artystka wielkiego formatu. Zadebiutowała w roli reżyserki Agnieszki w pamiętnym Człowieku z marmuru Wajdy. Później mogliśmy oglądać ją w Człowieku z żelazaPrzesłuchaniuDekaloguGolemieTatarakuPrzedwiośniuŻółtym szaliku.

70-latka wciąż pozostaje aktywna zawodowo – występuje jako aktorka i współprowadzi dwa teatry. W drodze do jednego z tych budynków, Teatru Polonia w Warszawie, sfotografował ją paparazzo. Zdjęcia pani Krystyny trafiły na portal tabloidu Super Expressu.

Ale wpadka! Krystyna Janda ma dwa teatry, a chodzi w dziurawych łachmanach! Widok jej stóp szokuje – dziennikarze zatytułowali artykuł w całości poświęcony… dziurawym butom gwiazdy.

Gdy Janda zapoznała się z nieco złośliwą publikacją, zareagowała.

Krystyna Janda reaguje na artykuł o swoich dziurawych butach

We wpisie na Facebooku wyjaśniła, że teatry nie są jej własnością, tylko należą do fundacji. Poza tym napisała kilka słów nt. swojego obuwia. Oddajmy jej głos:

Nie – MAM DWA TEATRY – tylko są to teatry Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. I lubię chodzić w dziurawych butach. Taki wybór.

W sekcji komentarzy wielbiciele Jandy okazali jej wsparcie.

  • Też chodzę w dziurawych butach, nowe zostały w poprzedniej firmie, niech chodzą bogatsi ode mnie, i żyję jako kolejny sort, mam to w głębokim poważaniu.

  • Kocham Panią za wszystko i za dziury w butach też.

  • Ja znałam człowieka, który był dyrektorem najlepiej zarabiającej w powiecie, a nosił kurtkę, która miała z 30 lat patrząc po fasonie i znoszeniu. Natomiast jak się o czymś wypowiedział to warto było posłuchać. Najmądrzejsi ludzie lubią żyć w sposób prosty, bo ich ogranicza czas i to jest w nich piękne, że niczego nie robią na pokaz – pisali.

A Wy jakie obuwie preferujecie na co dzień?

Krystyna Janda przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda - premiera sztuki Pan Hoho

Krystyna Janda – premiera sztuki Pan Hoho

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *