Mój brat wiódł szczęśliwe życie u boku żony i córki. Dlatego nie mogłam uwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyłam. Teraz nie wiem, co z tym zrobić

Trzy lata temu mój brat ożenił się z ukochaną dziewczyną. Tworzą naprawdę piękną parę, wszyscy tak mówią. Jest bardzo sympatyczna, szybko się zaprzyjaźniłyśmy i dobrze się dogadujemy. Wiele razy pomogła mi w różnych sytuacjach, od opieki nad kotem podczas urlopu pożyczki, aż po poręczenie mi kredytu. Kiedy mój brat ogłosił, że bierze ślub, na początku nie mogłam w to uwierzyć. Zawsze był dość niestały w uczuciach. Naturze zawdzięczał szczupłą sylwetkę i przystojne rysy twarzy, z czego bez skrupułów korzystał.

Dziewczyny kręciły się wokół niego, ale nigdy nie było między nimi nic poważnego. Kiedy przyprowadził swoją dziewczynę do domu i powiedział, że się żeni, na początku pomyślałam, że to żart. Potem przypuszczałam, że dziewczyna jest w ciąży. Ale nie, on miał poważne zamiary. Po ślubie zamieszkali w jej mieszkaniu. Często ich odwiedzałam. Dziewczyna świetnie prowadzi dom, zawsze jest tam przytulnie, czysto i spokojnie. Gotuje pysznie, a nawet piecze. Podziwiam jej umiejętność prowadzenia domu, łączenia pracy z życiem rodzinnym.

Wkrótce zaszła w ciążę i urodziła córeczkę. Mój brat był bardzo szczęśliwy i rozpieszczał żonę, zawsze dbając o córkę. Czego więcej potrzeba do szczęścia? Żyli w dostatku, ciesząc się życiem i sobą.

Ale wkrótce stało się jasne, że nie są tak szczęśliwi, jak mogłoby się wydawać. Od dawna podejrzewałam, że brat spotyka się z innymi dziewczynami. Znałam go bardzo dobrze. Ale to były tylko podejrzenia. Jednak, jak pokazał czas, nie myliłam się.

Często jeździliśmy z przyjaciółmi na wycieczki poza miasto. Tym razem zdecydowaliśmy się pojechać nad jezioro. Spacerowaliśmy, a nagle zobaczyłam brata z nieznajomą dziewczyną.

Oczy mi wyłupiły się ze zdumienia. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Zadzwoniłam do szwagierki i poprosiłam, aby przekazała telefon bratu. Powiedziała, że mąż jest w delegacji i wróci za trzy dni.

Teraz nie wiem, co robić. Powiedzieć szwagierce prawdę? Co wtedy?

Zdecydowałam na razie porozmawiać z bratem, jak tylko wróci.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *