TRZECI brat Zduński w “M jak miłość”?! Tego widzowie się nie spodziewali (FOTO)

W nowych odcinkach “M jak miłość” pojawi się nowy brat Zduńskich? To może być wielki szok dla fanów serialu. Poznajcie szczegóły.

W najnowszym sezonie “M jak miłość” widzowie mogą spodziewać się prawdziwej sensacji. Do obsady dołączy bowiem… “trzeci brat” Zduńskich. Piotrek, grany przezMarcina Mroczka, i Paweł, w którego wciela się Rafał Mroczek, już zdążyli pochwalić się na Instagramie “nowym członkiem rodziny”, który niespodziewanie wpadnie do nich z wizytą. Postać tę zagra Łukasz Garlicki.Kim będzie ten tajemniczy “brat”? Czy możliwe, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przed laty urodziła nie bliźniaki, ale trojaczki?!

Trzeci brat Zduński w “M jak miłość”?

Jedno jest pewnie. W rodzinie Zduńskich pojawi się nowy bohater. Marcin Mroczek przedstawił go na Instagramie jako… trzeciego brata. Wiadomo, że Łukasz Garlicki ma zadebiutować w nowych odcinkach “M jak miłość” pod koniec tego roku.

Trzeci brat wpadł w odwiedziny! #nowy wątek – napisał Mroczek na swoim profilu na Instagramie, prezentując Garlickiego.

Kogo zagra Łukasz Garlicki w “M jak miłość”? Czy naprawdę będzie bratem Piotrka i Pawła? Scenarzyści serialu już wiele razy zaskoczyli widzów nieoczekiwanymi zwrotami akcji, więc pojawienie się trzeciego brata chyba już nikogo nie zdziwi. Ale jeśli naprawdę okaże się, że Garlicki zagra brata Zduńskich, to pytanie brzmi: czyim będzie synem?

Być może Łukasz Garlicki okaże się nieślubnym synem zmarłego Krzysztofa Zduńskiego. Przypomnijmy, że pierwszy mąż Marysi przez długi czas romansował z dużo młodszą Ewą Sklaską (Dominika Figurska). Możliwe, że miał jeszcze inną kochankę. Wydaje się raczej mało prawdopodobne, by dorosłego syna miał Artur Rogowski, ojczym Zduńskich. Na razie jednak ani Garlicki, ani Mroczkowie nie wyjaśniają zagadki “trzeciego brata”.

Czekacie na nowe odcinki “M jak miłość”?

TRZECI brat Zduński w "M jak miłość"?! Tego widzowie się nie spodziewali (FOTO)
“M jak miłość” (Instagram)
TRZECI brat Zduński w "M jak miłość"?! Tego widzowie się nie spodziewali (FOTO)
Marcin i Rafał Mroczek (AKPA)
TRZECI brat Zduński w "M jak miłość"?! Tego widzowie się nie spodziewali (FOTO)
TRZECI brat Zduński w “M jak miłość”? (Licencjodawca, AKPA)
TRZECI brat Zduński w "M jak miłość"?! Tego widzowie się nie spodziewali (FOTO)
TRZECI brat Zduński w “M jak miłość”? (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *