Tomasz Wolny po zwolnieniu z TVP udał się na… “Ekstremalną Drogę Krzyżową”! “Nie warto żyć NORMALNIE”

Tomasz Wolny podjął się kolejnego duchowo-fizycznego wyzwania – uczestniczył w “Ekstremalnej Drodze Krzyżowej”, co z entuzjazmem udokumentował na Instagramie. To nie pierwszy raz, kiedy ex prowadzący “Pytania na Śniadanie” chwali się zdjęciami z religijnej wędrówki.

Tomasz Wolny rozpoczął swoją przygodę z Telewizją Polską w 2010 roku, początkowo jako gospodarz regionalnego programu “Telekurier”. Jego kariera nabrała tempa cztery lata później, kiedy to objął rolę prowadzącego w “Panoramie”. Prawdziwy przełom w jego karierze nastąpił w 2015 roku, kiedy to dołączył do zespołu “Pytania na śniadanie”, zdobywając szeroką rozpoznawalność.

Tworzył początkowo parę z Marceliną Zawadzką, aż do 15 grudnia 2023 roku, kiedy współprowadził program wraz z Idą Nowakowską. Po zakończeniu współpracy z telewizją publiczną, wywołanym zmianami w kierownictwie i jego długim urlopem trwającym około 80 dni, Wolny podkreślił, że jest optymistycznie nastawiony co do swojej przyszłości zawodowej.

16 marca na instagramowym profilu prezentera wylądował post, w którym zachęcił do odbycia “ekstremalnie” głębokiego, duchowego przeżycia.

Nie warto żyć normalnie. Warto żyć ekstremalnie. Kolejny raz 40 km – 14 stacji. Noc, cisza, skupienie, kontemplacja, droga. Wpisujcie miasta. Idź! Ostatnia szansa na Ekstremalną Drogę Krzyżową w przyszły piątek. Warto? Sam/a mi powiesz — napisał dziennikarz

Pod wpisem Wolnego zaroiło się od komentarzy, w których followersi dzielili się podobnymi przeżyciami lub wyrażali chęć doświadczenia takiego “duchowego oczyszczenia”.

“Byłam raz. Tego, co się działo podczas tej nocy nie da się zmieścić w jednym komentarzu. Bez Niego nic, z Nim wszystko!”; “Szłam 55 km z Manchesteru do Halifax. Warto! Gdyby nie wiara, nie przeszła bym tego na bank”; “Gdyby było więcej takich mężczyzn jak Ty świat byłby piękniejszy! Podziwiam za całokształt” — pisali.

Nie jest tajemnicą, że dziennikarz wraz z żoną Agatą wychowuje dwie córki i syna: Zosię, Halszkę i Tymona. Rodzinę stawia ponad wszystkim. W sierpniu ubiegłego roku zamieścił na Instagramie serię zdjęć, na których widać, jak wraz z pociechami maszerują ku Jasnej Górze. Wówczas zabrał rodzinę na pielgrzymkę do Częstochowy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Tomasz Wolny po zwolnieniu z TVP udał się na... "Ekstremalną Drogę Krzyżową"! "Nie warto żyć NORMALNIE"
Tomasz Wolny i Ida Nowakowska (KAPIF, KAPIF)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *