Klaudia El Dursi została mamą, gdy miała 19 lat. “Poświęciłam życie mojemu dziecku”

Gospodyni reality-show “Hotel Paradise” nigdy nie ukrywała, że po raz pierwszy została mamą w bardzo młodym wieku. Wiązało się to z dużym poświęceniem. “Będąc jeszcze nastolatką, wkroczyłam w świat dorosłych” – przyznała Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi rozpoczęła swoją przygodę z mediami kilka lat temu, występując w programie “Top Model”. Niedługo potem otrzymała propozycję poprowadzenia nowego, randkowego reality-show w TVN. Dziś jest jedną z największych gwiazd stacji, którą na Instagramie obserwuje prawie milion osób.

Z perspektywy wielu młodych gwiazd mediów społecznościowych, Klaudia El Dursi karierę zaczęła dość późno. Gdy w 2019 r. występowała w “Top Model” miała 30 lat. Wówczas wiele osób zastanawiało się, jakim cudem nie podbiła ona wcześniej światowych wybiegów i show-biznesu.

Gospodyni “Hotelu Paradise” nigdy nie ukrywała, że w bardzo młodym wieku, bo mając 19 lat, została mamą, a niektóre z jej życiowych planów musiały pójść w odstawkę. El Dursi rodzicielstwu oddała się w pełni i jest niezwykle przywiązana do swoich synów.

Teraz gdy wyjeżdża do różnych, odległych miejsc na świecie, aby nagrywać program, narzeka na rozłąkę z dziećmi. Jak wspomina nagrania do pierwszego sezonu “Hotelu Paradise”?

– Pierwszy raz właśnie było tak, że dopiero po miesiącu przyjechała do mnie rodzina i wyjeżdżałam z olbrzymią obawą, z wielkim strachem, smutkiem, takim żalem, że tak musi być, że oni są tam beze mnie, że nie mogę się o nich troszczyć, że to wszystko mnie omija, kto ich przypilnuje, kto zdyscyplinuje – wyznała w wywiadzie, którego udzieliła serwisowi Cozatydzien.tvn.pl.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

– Bardzo szybko się jednak okazało, że wyciągnęłam z tego też niesamowitą lekcję i przestrzeń dla siebie. Doceniłam ten czas i mimo tego, że szalenie za nimi tęskniłam […]. Ja jestem bardzo młodą mamą i nie jest to tajemnicą. Tak naprawdę będąc jeszcze nastolatką, wkroczyłam w ten świat dorosłych i poświęciłam swoje życie mojemu dziecku i nie miałam takich wakacji od na przykład bycia mamą. A tutaj to jest niesamowite, bo to był naprawdę dla mnie bardzo cenny, ważny i taki budujący czas, który wykorzystałam – przyznała Klaudia El Dursi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *