Nie żyje Ewa Ampulska. Gwiazda “Barw szczęścia” miała 43 lata. Co się stało?

Tragiczne doniesienia ze świata seriali. Zmarła Ewa Ampulska, aktorka i tancerka, znana z ról w takich produkcjach, jak między innymi “Na dobre i na złe”, “Barwy szczęścia” i “Ojciec Mateusz”. Gwiazdę żegnają koleżanki i koledzy. “Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem” – pisze o niej Ewelina Flinta. Jak zmarła aktorka?

W czwartek, 22 września, zmarła Ewa Ampulska. 43-letnia aktorka i tancerka występowała między innymi w serialach “Na dobre i na złe”, “Barwy szczęścia” czy “Ojciec Mateusz”. Informację o jej śmierci w sobotę (24 września) opublikowała między innymi piosenkarka, Ewelina Flinta, która niedawno współpracowała z Ampulską. Na Instagramie zamieściła jej zdjęcie i napisała kilka słów pożegnania.

Nie żyje Ewa Ampulska. Przyjaciele czule ją żegnają

“Serca nam pękają… Przedwczoraj odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu »Zakochana«. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu…. dziękuję Ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia”. Co się stało?

Kim była Ewa Ampulska?

Nie ma informacji na temat tego, co było przyczyną śmierci młodej aktorki. Ewa Ampulska urodziła się w 1979 roku w Pruszkowie. Skończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich. Oprócz aktorstwa pasjonował ją taniec współczesny. Miała 43 lata.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *