Jak dziś wygląda Wojtek z “M jak miłość”? Feliks Matecki ma już 15 lat (FOTO)

Feliks Matecki, znany widzom jako młody Wojtek z serialu “M jak miłość”, dołączył do obsady tego popularnego serialu w wieku zaledwie siedmiu lat. Teraz, będąc już nastolatkiem, nadal stara się rozwijać swoją karierę aktorską. Nie da się ukryć, że od czasu swojego telewizyjnego debiutu przeszedł znaczącą metamorfozę.

W ciągu ostatnich kilku lat, wiele młodych aktorów, które rozpoczęły swoją karierę od ról w popularnych serialach, zasiliło polski show biznes. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje obsada serialu “Rodzinka.pl”, który przyczynił się do wykreowania takich gwiazd jak Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska. Najmłodsi członkowie tej obsady właśnie wkraczają w dorosłe życie. Oczywiście, to tylko niektóre z wielu przykładów.

Jednym z tych młodych aktorów, którzy zaczynali swoją karierę od ról w serialach, jest Feliks Matecki. Kilka lat temu wcielił się w postać Wojtka w serialu “M jak miłość“. W tej produkcji grał syna Małgosi i Tomka, a jego serialową nianią była wówczas Barbara Kurdej-Szatan. Niestety, po głośnym skandalu, obsada serialu uległa znacznemu uszczupleniu, a postać Wojtka zniknęła z ekranów telewizorów.

Jak dziś wygląda Feliks Matecki, który wcielił się w postać Wojtka z “M jak miłość”?

Wszyscy doskonale wiemy, że nie wszystkim młodym gwiazdom udaje się utrzymać na fali w show biznesie po zakończeniu pracy nad serialem, który przyniósł im rozgłos. To jednak nie oznacza, że nie podejmują prób, a Feliks Matecki, który obecnie ma 15 lat, nadal jest aktywny aktorsko. Po tym, jak opuścił obsadę “M jak miłość”, zagrał między innymi w filmie “Adwokat” oraz serialu “Dziewczyny ze Lwowa”.

Dodatkowo, w zeszłym roku mogliśmy go zobaczyć w dwóch produkcjach: “Orlęta. Grodno ’39” oraz “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Dzięki temu, że Feliks prowadzi konto na Instagramie, mamy możliwość obserwować, jak wygląda teraz. Musimy przyznać, że od czasu, kiedy grał w serialu, przeszedł znaczącą metamorfozę.

Jak dziś wygląda Wojtek z "M jak miłość"? Feliks Matecki ma już 15 lat (FOTO)
M jak milosc ODCINEK 1290 M jak milosc; n/z Malgorzata Rozniatowska (Kisielowa) Tomasz Oswiecinski (Andrzejek) Olga Szomanska (Marzenka) Julia Wroblewska (Zosia) Feliks Matecki (Wojtus),Image: 593121054, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: TVP / Forum TVP / Forum serial, telewizja polska, archiwum telewizji polskiej, archiwum telewizyjne, archiwumtvp, tvp (Licencjodawca, TVP / Forum)
Jak dziś wygląda Wojtek z "M jak miłość"? Feliks Matecki ma już 15 lat (FOTO)
Feliks Matecki (Instagram)
Jak dziś wygląda Wojtek z "M jak miłość"? Feliks Matecki ma już 15 lat (FOTO)
Feliks Matecki (Instagram)
Jak dziś wygląda Wojtek z "M jak miłość"? Feliks Matecki ma już 15 lat (FOTO)
Feliks Matecki (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *