Danuta Martyniuk w pięknie przebiła gwiazdy Hollywood, a to nie koniec. Media już piszą o nowej operacji plastycznej!

Zenek Martyniuk na scenie disco-polo jest obecny od samego początku. A właściwie to należy do jego pionierów. Zespół akcent założył jeszcze w 1989 roku. Do tej pory na rynku ukazało się 15 albumów studyjnych podlaskich twórców, a ich przeboje poznał cały kraj – od Giewontu po Bałtyk.

W odróżnieniu od wielu kolegów z branży artystycznej, Zenon jest wierny jednej miłości. Pod koniec lat 80. ślubował Danucie (z domu Roleckiej). Para ma razem dorosłego dziś syna Daniela.

Pani Danka, choć długo była na uboczu, w ostatnich latach dała o sobie znać, pojawiając się na eventach. Poza tym zachwyciła Polaków metamorfozą – sporo schudła i przeszła zabiegi upiększające.

Robiłam stymulatory tkankowe. Sofwave’a (chodzi o nieinwazyjny lifting – przyp. red. Jastrząb Post) miałam 2 tygodnie temu. Przeszłam lifting twarzy i operację nosa. A jeszcze coś przede mną – opowiedziała o zabiegach, goszcząc w Pytaniu na śniadanie.

Danuta Martyniuk przejdzie kolejny zabieg

W rozmowie z portalem Świat Gwiazd Martyniukowa objaśniła, że we wrześniu podda się kolejnemu zabiegowi. Tym razem chodzi o lifting twarzy.

Na początku września czeka mnie operacyjny lifting twarzy. To poważny zabieg, który wymaga przygotowania, by potem człowiek mógł szybko wrócić do formy, jako wykwalifikowana pielęgniarka wiem jakie to ważne – otworzyła się.

Już teraz małżonka króla muzyki dance szykuje się do zabiegu poprzez mezoterapię.

Żeby efekt tego liftingu wyglądał naturalnie, muszę wzmacniać skórę – uargumentowała to.

Z efektem poprzednich procedur medycznych zapoznacie się pod naszym artykułem. Metamorfozę Danuty można ocenić na szóstkę, a my już czekamy na wrzesień i jej nowe ujęcia.

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk - Osobowości i Sukcesy Roku 2023 (fot. KAPIF)

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – Osobowości i Sukcesy Roku 2023 (fot. KAPIF)

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk - Osobowości i Sukcesy Roku 2023 (fot. KAPIF)

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – Osobowości i Sukcesy Roku 2023 (fot. KAPIF)

Danuta Martyniuk (fot. AKPA)

Danuta Martyniuk (fot. AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *