Blanka z “Rolnik szuka żony” zapytana o Artura. Ta odpowiedź go zaboli!

Chociaż rolnik szybko podziękował pięknej Blance za udział w programie, ona wyszła z tej przygody z twarzą. Widzowie zapamiętali ją jako szczerą i wesołą dziewczynę. Dziś pytają… czy mogą przyjść do niej na terapię.

Blanka była jedną z trzech dziewczyn, które w programie “Rolnik szuka żony” na swoje gospodarstwo zaprosił Artur, przystojny i wysoki mężczyzna. Od razu dała się poznać jako bardzo otwarta i figlarna osoba. Może to właśnie bezpośredniość Blanki zraziła Artura? Rolnik stwierdził, że nie widzi ich wspólnej przyszłości i podziękował jej za udział w programie.

Dziewczyna z typowym dla siebie optymizmem uznała to za kolejne pozytywne doświadczenie, z wszystkimi się pożegnała i życzyła powodzenia. Co dzisiaj się u niej dzieje? Urządziła małą sesję pytań i odpowiedzi na InstaStory dla swoich fanów, czego się z niej dowiedzieliśmy?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *