“Idealne” wakacje Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo: wylegiwanie się na jachcie, kąpiele i zero rozmów (ZDJĘCIA)

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo relaksują się aktualnie na wakacjach. Fotoreporterzy po raz kolejny uchwycili parę wypoczywającą na jachcie. Tego dnia postanowili popływać. Zazdrościcie?

Kilkanaście dni temu Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo po raz pierwszy zostali przyłapani we Włoszech, jak rozpoczynali luksusowe na jachcie. Aktualnie przebywają w okolicach Sardynii, a dzięki obecnym na miejscu fotoreporterom możemy podpatrzeć, jak wygląda ich (przedstawiane mediom jako idealne) życie.

Paparazzi uchwycili zakochanych np. w pobliżu plaży Liscia Ruja. Na jachcie towarzyszyły im dzieci piłkarza oraz znajomi. Tego dnia Rodriguez i Ronaldo postanowili popływać. Sportowiec przed wejściem do wody założył specjalną maskę, natomiast celebrytka zdecydowała się na klasyczne pluskanie.

Georgina postawiła na czarny, skąpy dwuczęściowy kostium kąpielowy. Jej partner zdecydował się na czarno-białem kąpielówki. Oboje prężyli swoje wyrzeźbione sylwetki.

Zobaczcie, jak Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo korzystają z wakacji na jachcie. Szkoda, że nie widać, by ze sobą rozmawiali…

Georgina Rodriguez
Georgina Rodriguez
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

(FORUM, FATA, MIBA)

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo wrócą z wakacji opaleni na skwarkę?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *