“M jak Miłość” po wakacjach. Co ze zdradą Anity? Kamil uderzy Piotra!

W pierwszym odcinku po przerwie letniej, numer 1735, popularnego serialu “M jak miłość”, Kamil (w tej roli Marcin Bosak) i Piotrek (grany przez Marcina Mroczka) zaskoczą Sylwię (Hanna Turnau) i Adama (Jacek Kopczyński) podczas ich intymnego spotkania w kancelarii. W tym momencie dla Zduńskiego stanie się jasne, że to nie z Anitą (Melania Grzesiewicz), ale z Kostecką ostatnio przyłapał prawnika w podobnej sytuacji. Chcąc uniknąć nieporozumień, postanowi jednak upewnić się co do swoich podejrzeń.

W nowym sezonie “M jak miłość“, po wakacyjnej przerwie, Piotrek zdradzi Kamilowi sekret romansu Anity i Adama. Gryc będzie zszokowany i nie będzie mógł uwierzyć w to, co usłyszał.

W pierwszym odcinku po wakacjach, numer 1735, “M jak miłość”, romans Sylwii i Adama wyjdzie na jaw. Na kolejnym intymnym spotkaniu w kancelarii, tym razem nie tylko Piotrek, ale także Kamil, nakryją kochanków na gorącym uczynku. Zaskoczeni nagłym powrotem prawników, kochankowie nie zdążą uciec. Kostecka nie zdąży się ulotnić, a Zduński zobaczy prawdziwe oblicze kochanki Wernera. Wówczas dla Piotrka stanie się jasne, że to nie z Anitą, ale z Kostecką ostatnio przyłapał Adama. Kostecka, w popłochu uciekając, narzuciła na siebie jedynie kurtkę Laskowskiej. Ale Piotrek postanowi to jeszcze wyjaśnić, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

W tym samym odcinku “M jak miłość”, po wakacjach, Piotrek przyzna się Kamilowi, że już wcześniej nakrył Adasia na podobnej sytuacji, ale założył, że to Anita jest jego kochanką! Słowa Zduńskiego rozbawią Gryca, ale tylko na chwilę.

Że Adaś i Anita? – z niedowierzaniem dokończy Kamil, po czym wybuchnie śmiechem – Chyba zwariowałeś!

Jednak po chwili, w tym samym odcinku “M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, Kamilowi nie będzie do śmiechu. Gryc zda sobie sprawę, że nawet jeśli byłaby to prawda, to Zduński niczego by mu nie powiedział i wcale mu się to nie spodoba! Choć w podobnej sytuacji sam był orędownikiem tego, aby Magda (Anna Mucha) nie dowiedziała się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska). Dlatego i Piotrek nie będzie miał sobie teraz nic do zarzucenia, zasłaniając się tym, że chciał być dyskretny.

Tłumaczenia Piotrka w pierwszym odcinku “M jak miłość” po wakacjach wcale nie trafią do Kamila, który będzie miał wobec przyjaciela ogromny żal! Do tego stopnia, że nie zapanuje nad swoimi emocjami i uderzy Zduńskiego w bok

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *