Weronika Rosati wspomina wypadek z Adamczykiem sprzed 10 lat: “Straciłam GŁÓWNĄ ROLĘ z Sharon Stone w serialu”

Weronika Rosati prawie 10 lat temu miała groźny wypadek, kiedy to podróżowała samochodem z Piotrem Adamczykiem. Gwiazda musiała przejść skomplikowaną operację, a skutki tego wydarzenia odczuwa do dzisiaj. Teraz wyjawiła, jak bardzo incydent ten wpłynął na jej karierę.

W 2013 roku samochód, którym poruszali się Piotr Adamczyk i Weronika Rosati wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Kierujący aktor z całego incydentu wyszedł niemalże bez szwanku, a Rosati doznała skomplikowanego złamania nogi. Aktorka przez długi czas dochodziła do siebie, a proces rekonwalescencji dłużył się w nieskończoność. Nawet po 10 latach od wypadku, celebrytka wspomina, że wciąż odczuwa jego konsekwencje. Okazuje się, że noga boli ją niemalże po każdym locie samolotem, raz w tygodniu korzysta z usług fizjoterapeuty. Rosati wspomniała także o poruszaniu się na obcasach.

Weronika Rosati wspomina konsekwencje wypadku

Chodzę w obcasach. To wbrew pozorom akurat w przypadku tego rodzaju urazu lepiej, jak noga jest podniesiona. To o niczym nie świadczy, bo to mnie śmieszy, jak ludzie mówią – chodzi na obcasach, to jest okej. Nie, nie nie. To nie jest okej – mówiła w podcaście Polecony z WWA.

Weronika Rosati opowiada o utraconych szansach z Hollywood

Najbardziej dotkliwe okazały się jednak utracone szanse, które napływały wówczas z amerykańskiego rynku filmowego.

W tym roku straciłam główną rolę z Sharon Stone w serialu, à propos pecha, kiedy ja miałam wypadek, byłam po zdjęciach i premierę miały trzy moje amerykańskie produkcje, które trafiały do kin. Plus byłam po “Obławie” z nagrodami. To był złoty moment. Ten moment, na który czekałam całe życie i ten wypadek spowodował, że wszystkie oferty, które przychodziły… było nawet zapytanie o Mission Impossible o mnie, przez dwa lata moi agenci mówili: “Ona miała wypadek, nie może pracować”. I te 2 lata spowodowały, że ludzie zapomnieli o mnie – mówiła w rozmowie z Polecony z WWA.

Aktorka przyznała nawet, że jest przekonana, że gdyby nie wypadek, jej kariera potoczyłaby się zupełnie inaczej. Zwierzyła się, że nikt nie zwróci jej już tego momentu, kiedy miała 29 lat, a rozwój kariery nabierał tempa.

Weronika Rosati wspomina wypadek z Adamczykiem sprzed 10 lat: "Straciłam GŁÓWNĄ ROLĘ z Sharon Stone w serialu"
Weronika Rosati (AKPA)
Weronika Rosati wspomina wypadek z Adamczykiem sprzed 10 lat: "Straciłam GŁÓWNĄ ROLĘ z Sharon Stone w serialu"
Weronika Rosati (AKPA)
Weronika Rosati wspomina wypadek z Adamczykiem sprzed 10 lat: "Straciłam GŁÓWNĄ ROLĘ z Sharon Stone w serialu"
Weronika Rosati (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *