Joanna Krupa pokazała, jak uczy 4-letnią Ashę języka polskiego. Fani doceniają: “MEGA SZACUN” (WIDEO)

Joanna Krupa obrała sobie za cel nauczenie córki podstawowych słów wykorzystywanych w języku polskim. Tym razem dumna mama z sukcesem zweryfikowała jej umiejętność przetłumaczenia dni tygodnia. Urocze nagranie podbiło serca internautów.

Joanna Krupa zdecydowanie nie należy do grona mam wyręczających się sztabem opiekunek w opiece nad dzieckiem. Wzięta prezenterka i modelka poświęca każdą wolną chwilę 4-letniej córce. Od pewnego czasu poszerza jej zasób słownictwa o polskie tłumaczenia dobrze znanych jej już wyrazów w języku angielskim.

Prowadząca “Top Model” na bieżąco chwali się progresem w edukacji Ashy. Dziewczynka na oczach prawie 2 milionów obserwujących profil jej popularnej mamy przekładała już z angielskiego nazwy zwierząt i owoców oraz odliczała po polsku od 1 do 20. Teraz przyszedł czas na wymienienie po kolei dni tygodnia. 4-latka bezbłędnie poradziła sobie i z tym zadaniem.

Joanna Krupa rozwija u córki umiejętność posługiwania się dwoma językami. Internauci doceniają starania gwiazdy

Krótkie filmiki, które Joanna Krupa zamieszcza na Instagramie, spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem internautów. 44-latka postanowiła więc stworzyć na ich podstawie kanał youtube’owy, będący cennym wsparciem dla rodziców, którzy także chcieliby rozwinąć umiejętność bilingwizmu u swoich pociech. Materiały pojawiające się na profilu “Asha & Asia” wzbogacone są cieszącymi wzrok animacjami.

Pod najnowszym materiałem znalazło się mnóstwo sprzyjających opinii. Dumna mama entuzjastycznie zareagowała na komentarz podkreślający naturalność Ashy oraz nieposługiwanie się dzieckiem do reklamowania jakichkolwiek produktów czy usług.

Naprawdę jedno z niewielu dzieci na insta, które wygląda jak normalne dziecko, a nie reklama ciuchów itd.; Po mamusi taka zdolna, brawo; Mega szacun, że uczysz malutką polskiego – docenili internauci.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa pokazała, jak uczy 4-letnią Ashę języka polskiego. Fani doceniają: "MEGA SZACUN" (WIDEO)
Joanna Krupa z córką (Instagram)
Joanna Krupa pokazała, jak uczy 4-letnią Ashę języka polskiego. Fani doceniają: "MEGA SZACUN" (WIDEO)
Joanna Krupa z córką (Instagram)
Joanna Krupa pokazała, jak uczy 4-letnią Ashę języka polskiego. Fani doceniają: "MEGA SZACUN" (WIDEO)
Joanna Krupa z córką (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *