Cichopek i Kurzajewski zwyzywani od HIPOKRYTÓW, bo wsparli WOŚP! “Gdzie byliście przez 8 lat?”. Sprawdzamy, jak było NAPRAWDĘ

Internauci nie mieli litości dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Parze wytknięto, że przez ostatnie lata nie zrobiła nic, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ktoś tu będzie winny komuś przeprosiny…

Czas poprzedzający finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powinien być dla Polaków momentem mobilizacji i powodem do ogromnej dumy – i tak na szczęście zazwyczaj jest. Jednak dla części osób ze świecznika w tym roku może być to dość skomplikowany okres. Gwiazdy TVP są na monitorowanym. Wszyscy doskonale wiemy, co poprzednie władze mediów publicznych wyczyniały wokół WOŚP. Każdy z tamtego zespołu, kto zapozuje teraz z serduszkiem, może więc zostać posądzony o hipokryzję, a przecież szkoda by było, że mącić radosną atmosferę towarzyszącą zbiórce. Niestety, padły już pierwsze strzały w mediach społecznościowych.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ogniu (niezasłużonej) krytyki

Internauci wzięli pod lupę przypadek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para niedawno dodała post, w którym poinformowała, że postanowiła oficjalnie wesprzeć szlachetną zbiórkę.

Kochani! Kto z was chciałby w tym roku zagrać razem z WOŚP? My mamy na to świetny sposób, w tym roku wspieramy 32. Finał przez Serduszko NFT! Już teraz możesz przekazać darowiznę, wybierając jedno lub więcej kolorowych serduszek w formie cyfrowych NFT! To innowacyjny sposób otwierający przed tobą zupełnie nowe możliwości pomocy! (…) Nie czekaj, pomóż teraz! – czytamy na profilach Cichopek i Kurzajewskiego.

Internauci nie popisali się wyrozumiałością. W sekcji komentarzy aż zaroiło się od nieprzychylnych wpisów, oskarżających celebrytów o hipokryzję.

Gdzie byliście przez ostatnie lata ? Jakoś nie było was widać, jak TVP było pod rządem Jarosława/ Jak to strach o stanowisko pracy zmienia poglądy/ Nagle wspierają, a gdzie byli przez ostatnie 8 lat?/ To jest hipokryzja. Przez ostatnie 3 lata ani słowem nie wspomnieliście państwo o WOŚP, chociaż jesteście bardzo aktywni w mediach. Nie było serduszek, relacji i licytacji. Wiadomo, każdy symbol związany z WOŚP wiązałby się ze zwolnieniem z TVP. A teraz skąd ta zmiana o 180 stopni? Teraz wręcz trzeba się pokazać, bo znów mogą zwolnić? Na obłudzie i kłamstwie nie buduje się szacunku ani sympatii telewidzów – piszą internauci.

W tym momencie należy jednak dokonać pewnej korekty. Otóż mimo zwyczajów panujących na korytarzach Telewizji Polskiej za rządów Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, niemal co roku sygnalizowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wspierają Wielką OrkiestręChoćby w roku 2023, gdy sfotografowano ich z charakterystycznymi czerwonymi serduszkami. Nie był to jednak wyjątek. W 2016 roku Cichopek wychwalała WOŚP, mówiąc: “To jest genialna impreza”. Rok później wspierała finał Orkiestry na jednym z eventów. Podobnie zresztą jak w roku 2018, kiedy to ponownie pojawiła się w studiu WOŚP.

Oczywiście obecne zaangażowanie Kurzopków można uznać za bardziej uwydatnione, ale stwierdzenie, że nie zrobili oni w ostatnich latach nic, żeby wesprzeć WOŚP, byłoby zwyczajnym zakłamaniem.

Koniec końców chodzi też przecież o to, aby fundacja dzięki datkom Polaków była w stanie nieść pomoc jak największej liczbie chorych. Nawet jeśli więc mielibyśmy do czynienia z przypadkiem “nawrócenia” na wsparcie WOŚP, powinien być to jedynie powód do radości. Całe szczęście, że czasy maskowania czerwonych serduszek w mediach publicznych dobiegły już nareszcie końca.

Cichopek i Kurzajewski zwyzywani od HIPOKRYTÓW, bo wsparli WOŚP! "Gdzie byliście przez 8 lat?". Sprawdzamy, jak było NAPRAWDĘ
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. Instagram)
Cichopek i Kurzajewski zwyzywani od HIPOKRYTÓW, bo wsparli WOŚP! "Gdzie byliście przez 8 lat?". Sprawdzamy, jak było NAPRAWDĘ
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. Instagram)
Cichopek i Kurzajewski zwyzywani od HIPOKRYTÓW, bo wsparli WOŚP! "Gdzie byliście przez 8 lat?". Sprawdzamy, jak było NAPRAWDĘ
Katarzyna Cichopek (fot. KAPiF)
Cichopek i Kurzajewski zwyzywani od HIPOKRYTÓW, bo wsparli WOŚP! "Gdzie byliście przez 8 lat?". Sprawdzamy, jak było NAPRAWDĘ
Katarzyna Cichopek podczas jednego z finałów WOŚP (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *