Robert Janowski wróci do TVP? Są przecieki w tej sprawie

Robert Janowski pożegnał się z “Jaka to melodia?”, a tym samym z Telewizją Polską w 2018 r. Szybko znalazł miejsce w Polsacie, jednak coraz głośniej mówi się o jego powrocie do byłego pracodawcy. Co wiadomo w tej sprawie?

W ostatnich dniach rewolucje w TVP przybrały na sile. Ze stacją pożegnały się między innymi Małgorzata Opczowska i Ida Nowakowska. Do “Pytania na śniadanie” wrócił z kolei Robert El Gendy, a dołączyli Robert Stockinger i Joanna Górska. Wiadomo jednak, że zmiany mają dotyczyć nie tylko śniadaniówki.

Dwie stacje zabiegają o Roberta Janowskiego

Coraz głośniej mówi się o rzekomym przejściu do TVP Katarzyny Dowbor. Gwiazda pracowała w Telewizji Polskiej wiele lat temu. Jej transfer byłby nie lada gratką dla widzów. Nie brakuje też głosów, jakoby do stacji miał wrócić Robert Janowski. Muzyk przez dwie dekady prowadził kultowe show “Jaka to melodia>”. Po jego odejściu w 2018 r. program prowadził przez chwilę Norbi, a obecnie wiedzę muzyczną Polaków sprawdza Rafał Brzozowski.

Czy niedoszły zwycięzca Eurowizji powinien martwić się o swoją posadę? Informator Plotka donosi, że Janowski jest już po pierwszych rozmowach nowym (?) pracodawcą. Jego ewentualny powrót do TVP w najbliższym czasie jest jednak mało prawdopodobny.

Ma już od dawna podpisaną umowę z Polsatem na najbliższą edycję “Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie znowu będzie w jury. O ile szefostwu w TVP by to nawet nie przeszkadzało w tej sytuacji, o tyle Polsat może się nie zgodzić, by był na wiosnę gwiazdą dwóch anten – zdradza informator.

Robert Janowski wróci do TVP?

Dodaje jednak, że władzom Telewizji Polskiej zależy na przywróceniu Roberta Janowskiego do “Jaka to melodia?”.

W TVP będą na niego czekać, ile będzie trzeba. W idealnym scenariuszu Brzozowski nagrałby teraz odcinki na luty, bo właśnie zaczyna się nowa sesja nagrań, a Robert miałby wielki powrót wiosną. Zobaczymy, jak będzie, ale wszyscy na korytarzach TVP mówią, że on wraca i jest już dogadany w tej sprawie. Pytanie otwarte pozostaje tylko kiedy – kwituje.

Robert Janowski prowadził program “Jaka to melodia” od samego początku, a więc od 1997 r. Wówczas występował też w serialu “Na dobre i na złe” jako Mikołaj Mellado. To był jego złoty czas w TVP. Może liczyć na powtórkę z rozrywki?

Robert Janowski wróci do TVP? Są przecieki w tej sprawie
Robert Janowski w “Jaka to melodia” (AKPA, AKPA)
Robert Janowski wróci do TVP? Są przecieki w tej sprawie
Robert Janowski w “Jaka to melodia” (AKPA, AKPA)
Robert Janowski wróci do TVP? Są przecieki w tej sprawie
Robert Janowski w “Jaka to melodia” (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *