Rafał Brzozowski ZOSTANIE ZASTĄPIONY przez Janowskiego w “Jaka to melodia?”. Wiadomo, kiedy

Zmiany w mediach publicznych najpierw dotknęły serwisy informacyjne, a teraz przyszła pora na programy rozrywkowe. Okazuje się, że Rafał Brzozowski niebawem ma pożegnać się z posadą w “Jaka to melodia?”. Przed nim ostatnie nagrania.

O zmianach w TVP głośno jest już od ponad miesiąca. W stacji posypały się masowe zwolnienia, a część pracowników sama podjęła decyzję o zakończeniu współpracy. Pod znakiem zapytania stała również posada Rafała Brzozowskiego w “Jaka to melodia?”.

Rafał Brzozowski jest związany z TVP od samego początku kariery. Początkowo można go było oglądać w roli uczestnika pierwszej edycji “The Voice of Poland”. Z czasem zaczął się pojawiać w programach rozrywkowych, a oprócz tego reprezentował Polskę na Eurowizji w 2021 roku.

Rafał Brzozowski żegna się z “Jaka to melodia?”

Z formatem “Jaka to melodia?” był związany od 2019 roku, po tym jak zastąpił Norbiego. Według doniesień Plejady, Rafał Brzozowski będzie musiał się niebawem pożegnać z posadą. Nie nastąpi to jednak od razu. 24 stycznia ruszają nagrania kolejnych 30 odcinków, w których wystąpi. Będzie miał okazję współpracować z nową ekipą.

Warto przypomnieć, że jeszcze kilka dni temu na Woronicza był widziany Robert Janowski, który z formatem był związany w latach 1997–2018. Serwis Plejada ustalił, że ma on znów otrzymać posadę prowadzącego muzycznego teleturnieju. Stanowisko obejmie tuż po zakończeniu współpracy TVP z Brzozowskim.

Rafał Brzozowski ZOSTANIE ZASTĄPIONY przez Janowskiego w "Jaka to melodia?". Wiadomo, kiedy
Rafał Brzozowski (AKPA, AKPA)
Rafał Brzozowski ZOSTANIE ZASTĄPIONY przez Janowskiego w "Jaka to melodia?". Wiadomo, kiedy
Rafał Brzozowski (AKPA, AKPA)
Rafał Brzozowski ZOSTANIE ZASTĄPIONY przez Janowskiego w "Jaka to melodia?". Wiadomo, kiedyRafał Brzozowski (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *