Zmachana Katarzyna Cichopek, przy akompaniamencie “Sexy and I Know It”, zasuwa na bieżni: “Syn mnie zmotywował”

Katarzyna Cichopek zabrała syna na ferie do ciepłych krajów. Aktorka nie wyleguje się jednak na plaży, tylko wyciska siódme poty z Adamem na siłowni, czym też nie omieszkała pochwalić. Nowy rok, nowa ja?

Obecnie uczniowie województwa mazowieckiego mają ferie zimowe. Być może właśnie dlatego Katarzyna Cichopek postanowiła polecieć razem ze swoim synem Adamem do ciepłych krajów. Celebrytka nie omieszkała udokumentować swojej podróży i pochwaliła się na Instagramie słoneczną pogodą, plażą i krystalicznie czystą wodą.

Mogłoby się wydawać, że taki wyjazd wiąże się przede wszystkim z zażywaniem kąpieli słonecznych, zwiedzaniem czy degustowaniem lokalnych specjałów. Nic bardziej mylnego. Cichopek postanowiła aktywnie spędzić czas. Nie wpadła jednak na ten pomysł sama. Ktoś ją do tego zainspirował.

Zmachana Katarzyna Cichopek “zasuwa” na bieżni podczas wakacji. Zdradziła, kto ją do tego zmotywował

Katarzyna opublikowała w mediach społecznościowych relację, na której możemy zobaczyć, jak odziana w białe leginsy ukochana Macieja Kurzajewskiego “zasuwa” na bieżni. Tego dnia postanowiła zrezygnować z makijażu i słusznie, gdyż wyglądała na naprawdę zgrzaną.

W momencie kręcenia wideo 41-latce udało się przebiec niespełna 4 km. Wspomniane nagrania była żona Marcina Hakiel opatrzyła piosenką “Sexy and I Know It”. Okazuje się, że do aktywności fizycznej podczas wyjazdu nakłonił Katarzynę jej 15-letni syn Adam.

Syn mnie zmotywował – skomentowała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Zmachana Katarzyna Cichopek, przy akompaniamencie "Sexy and I Know It", zasuwa na bieżni: "Syn mnie zmotywował"
Katarzyna Cichopek (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *