Tak mieszka Elon Musk. Sprzedał warte miliony dolarów wille i wynajmuje mały modułowy dom w Teksasie (FOTO)

Elon Musk mieszka w małym domku w Teksasie, którego wartość wynosi niespełna 200 tys. zł. Kilka lat temu miliarder postanowił pozbyć się majątku i sprzedał 5 swoich posiadłości.

Elon Musk uznawany jest za najbogatszego człowieka na świecie. Choć mogłoby się wydawać, że osoba o tak dużym majątku mogłaby mieszkać w iście królewskich warunkach, to rzeczywistość jest zgoła inna. Kilka lat temu przedsiębiorca wyznał, że zamierza pozbyć się całego majątku, co ma mu w przyszłości umożliwić zbudowanie własnej kolonii na Marsie.

Od tego czasu pięć willi właściciela Tesli zostało wystawionych na sprzedaż. Ostatnią z posiadłości sprzedano w 2021 roku za blisko 120 mln zł. Biograf Elona postanowił pokazać, jak wygląda obecne miejsce zamieszkania najbogatszego człowieka na świecie.

Elon Musk sprzedał swoje wille i teraz mieszkał w modułowym domu

W 2020 r. Musk zdecydował się sprzedać pięć swoich wspaniałych domów i uznać za swoją główną rezydencję ten skromny dom z dwiema sypialniami w Boca Chica w Teksasie, gdzie spotykaliśmy się, a on siedział przy tym drewnianym stole i wykonywał połączenia telefoniczne – napisał Walter Isaacson na platformie X.

Na opublikowanym przez biografa zdjęciu możemy zauważyć, że na stoliku kawowym Muska leży katana, figurka w kształcie rakiety oraz kilka gier. Na ścianie nad kuchennym stołem wisi plakat magazynu science fiction o nazwie “Amazing Stories”.

Z innego zdjęcia, tym razem opublikowanego przez samego lokatora, możemy zauważyć, że na jego szafce nocnej znajdują się m.in. puszki napojów gazowanych, dwie repliki broni, a także lampka i drewniana szkatułka.

Tak mieszka Elon Musk. Sprzedał warte miliony dolarów wille i wynajmuje mały modułowy dom w Teksasie (FOTO)

dom Elona Muska (Twitter)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *