Twardy reset w “Pytaniu na Śniadanie”. Z programu ZNIKAJĄ WSZYSCY PROWADZĄCY!

Stało się. To koniec dotychczasowych par prowadzących w “Pytaniu na Śniadanie”. Z porannym pasmem TVP żegnają się wszyscy jego gospodarze, a nowa dyrekcja stawia wyłącznie na nowe twarze. Dobry plan?

O tym, że zmiany w “Pytaniu na Śniadanie” są nieuniknione, mówiło się już od dawna. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że nowa dyrekcja sięgnie po “opcję atomową”, o czym donosi teraz portal wirtualnemedia.pl. Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis, stacja planuje wymianę wszystkich prowadzących – i to bez wyjątków.

Rewolucja w “Pytaniu na Śniadanie”. Widzów czeka twardy reset

Pewna część dotychczasowych gospodarzy “Pytania na Śniadanie”, w tym Anna Popek czy Małgorzata Opczowska, zniknęła z anteny już jakiś czas temu. Początkowo zakładano, że niektóre pary wkrótce znów powitają widzów o porankach w niezmienionym składzie, w tym na przykład Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Teraz dowiadujemy się jednak, że rewolucje personalne dotknęły także i ich.

Program “Pytanie na Śniadanie” stawia na nowych prowadzących. Widzowie nie zobaczą już w śniadaniówce dotychczasowych gwiazd – ogłasza serwis wirtualnemedia.pl.

Nowa szefowa śniadaniówki zapowiadała już w rozmowie z portalem, że stawia teraz na świeże twarze i docelowo chce mieć w swoich szeregach pięć par prowadzących. Dotychczasowych gwiazd programu najwyraźniej te plany już nie obejmowały.

Docelowo będzie pięć par, które będą prowadziły program w tygodniu i jedna para – rotacyjnie co pięć tygodni – pojawi się w sobotę i niedzielę. Chciałabym, żeby to były stałe dni w tygodniu, aby zapewnić dobrą współpracę z wydawcami – wspominała Kinga Dobrzyńska

Kolejną nową parę mamy poznać w sobotę, 27 stycznia.

Będzie to połączenie ludzi z dwóch światów i różnych generacji. Oboje prowadzący są dziennikarzami, ale z innych środowisk. Podczas próby kamerowej natychmiast nawiązała się między nimi nić sympatii, co wróży bardzo dobrą współpracę.

Warto wspomnieć, że pojawiły się już plotki o tym, jakoby nową prowadzącą “PnŚ” miała zostać Katarzyna Dowbor. Czy to ona będzie połową kolejnego śniadaniówkowego duetu? Przekonamy się wkrótce. Izabella Krzan miała z kolei otrzymać propozycję pracy w jednej z konkurencyjnych stacji, co, w obliczu decyzji nowych władz, może się najwyraźniej okazać pomocne

Będziecie tęsknić za dotychczasową ekipą?

Twardy reset w "Pytaniu na Śniadanie". Z programu ZNIKAJĄ WSZYSCY PROWADZĄCY!
Ekipa “Pytania na śniadanie” (Instagram.com)
Twardy reset w "Pytaniu na Śniadanie". Z programu ZNIKAJĄ WSZYSCY PROWADZĄCY!
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora (AKPA, AKPA)
Twardy reset w "Pytaniu na Śniadanie". Z programu ZNIKAJĄ WSZYSCY PROWADZĄCY!
Anna Popek (Licencjodawca, AKPA)
Twardy reset w "Pytaniu na Śniadanie". Z programu ZNIKAJĄ WSZYSCY PROWADZĄCY!
Izabella Krzan (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *