Tak dziś wygląda Shauni ze “Słonecznego patrolu”. Zapłakana Erika Eleniak opowiedziała o cieniach sławy (ZDJĘCIA)

Erika Eleniak zasłynęła rolą Shauni w “Słonecznym patrolu”. Choć od jej udziału w hitowym serialu minęło już 30 lat, gwiazda wciąż może liczyć na zainteresowanie mediów, co nie do końca jej odpowiada. 53-latka opowiedziała na Instagramie o przykrej sytuacji.

“Słoneczny patrol” zadebiutował na szklanych ekranach w 1989 roku i w krótkim czasie stał się niekwestionowanym telewizyjnym hitem. Ikoniczny serial realizowano aż do 2001 roku, choć na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniała się jego obsada. Produkcja wylansowała grono gwiazd, które w latach 90. cieszyły się ogromną popularnością. Wśród nich można wymienić chociażby Pamelę Anderson, Yasmine Bleeth czy Donnę D’Errico.

Nieco rzadziej słyszy się dziś o Erice Eleniak, która w trzech z jedenastu sezonów “Słonecznego patrolu” wcielała się w rolę Shauni McClain. Choć w późniejszych latach zagrała m.in. w “Liberatorze” ze Stevenem Seagalem, komedii “Bogate biedaki” czy horrorze “Opowieści z krypty: Orgia krwi”, to jej rola odzianej w czerwony kostium ratowniczki jest do dziś najczęściej wspominana.

Gwiazda “Słonecznego patrolu” zalała się łzami. Wszystko przez paparazzi

Ostatni raz na planie filmowym Erika Eleniak pojawiła się w 2019 roku. Zdaje się, że 53 letnia aktorka świadomie odsunęła się w cień, a blaski fleszy zamieniła na spokojne, rodzinne życie. Całkiem niedawno spokój ten zaburzyli Erice paparazzi, którzy sfotografowali ją w codziennej odsłonie, na spacerze nieopodal domu. Niestety, gwiazda musiała mierzyć się przez to z nieprzychylnymi komentarzami. Wpisy dotyczyły m.in. tatuaży, według niektórych internautów “oszpecających jej ciało”. Eleniak ze łzami w oczach skomentowała sytuację w filmie opublikowanym na Instagramie.

Następnym razem jak was zobaczę to zrobię wam zdjęcie. Obiecuję, że znajdę wasze zdjęcia sprzed 20, 30 lat i je pokażę. Nie myślicie o tym, że te historie, które kreujecie są nie tylko krzywdzące, ale i niebezpieczne. Napisaliście, gdzie mieszkam. Mam dziecko. Nie płaczę, bo jest mi przykro. Jestem wściekła. Płaczę, bo jestem wdzięczna za wsparcie – gwiazda “Słonecznego patrolu” zakończyła optymistycznym akcentem.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Erika Eleniak.

Cienie sławy
Cienie sławy

Gwiazda “Słonecznego patrolu” zalała się łzami. Przykra sytuacja (Instagram)
Erika Eleniak zalała się łzami
Erika Eleniak zalała się łzami

Gwiazda “Słonecznego patrolu” zalała się łzami. Przykra sytuacja (Instagram)
Tak dziś wygląda Shauni ze “Słonecznego patrolu”
Tak dziś wygląda Shauni ze "Słonecznego patrolu"

Erika Eleniak (Instagram)
Erika Eleniak
Erika Eleniak
Erika Eleniak
Erika Eleniak

Erika Eleniak na planie “Słonecznego patrolu” (East News)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *