Najciekawsze aukcje WOŚP 2024: Gotowanie z Joanną Krupą, mecz w badmintona z Dawidem Podsiadło i głośnik z Sali Kongresowej (ZDJĘCIA)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nieprzerwanie od 32 lat. Obowiązkowym elementem akcji są również aukcje, w które angażują się gwiazdy. Lot balonem, gra w golfa, a może mecz w badmintona? Zobaczcie najciekawsze aukcje 32. finału WOŚP

W tym roku już po raz 32. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki, która odbywa się pod hasłem “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Co roku w pomoc angażują się liczni przedstawiciele świata show-biznesu, a na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiane są wyjątkowe przedmioty i spotkania ze znanymi osobami. Również w tym roku gwiazdy sięgnęły na wyżyny swojej kreatywności i zaoferowały cenne pamiątki oraz niezapomniane aktywności z ich udziałem.

Najciekawsze licytacje 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wśród licytacji, które wzbudzają szczególne emocje, jest mecz w badmintona z “nieoficjalnym mistrzem Dąbrowy Górniczej” czyli Dawidem Podsiadło. Jeżeli ktoś, wolałby jednak zagrać w golfa, to Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wystawili na aukcję “golfowy weekend w Marbelli”.

Dla bardziej odważnych jest również lot balonem ze znaną aktorką, czy posiłek upichcony przez popularną modelkę. My także postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę na rzecz WOŚP, przekazując na licytację zaproszenie VIP na 18. urodziny naszego serwisu.

Zaproszenie VIP na 18. urodziny Pudelka
Zaproszenie VIP na 18. urodziny Pudelka

Pudelek (Pudelek Exclusive)
Lot balonem z Anną Dymną
Lot balonem z Anną Dymną

Anna Dymna (Allegro)

Anna Dymna od lat włącza się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku aktorka przygotowała wyjątkową licytację dla miłośników Krakowa. Na jej zwycięzcę czeka lot balonem, a także wykwintna kolacja i nocleg w eleganckim hotelu na Kazimierzu.

Mecz w badmintona z Dawidem Podsiadło
Mecz w badmintona z Dawidem Podsiadło

Dawid Podsiadło (Allegro)

Dawid Podsiadło co roku angażuje się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaskakując swoimi nietypowymi pomysłami. W tym roku można wylicytować 100 egzemplarzy limitowanej edycji gry Scrabble, oczywiście w wyjątkowej wersji by Dawid Podsiadło. To jednak nie wszystko. Do wylicytowania jest także mecz badmintona z artystą.

Gra w golfa z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską
Gra w golfa z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska (Instagram)

Aukcje Omeny Mensah i Rafała Brzoski w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co roku biją rekordy popularności. Tym razem małżonkowie zaproponowali “golfowy weekend w Marbelli“, oczywiście w ich towarzystwie.

Gotowanie z Joanną Krupą
Gotowanie z Joanną Krupą

Joanna Krupa (YouTube)

Joanna Krupa w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiła na licytacje wspólne gotowanie z nią i jej siostrą Martą. To wyjątkowa okazja, by sprawdzić kulinarne zdolności prowadzącej “Top Model”.

Głośnik z Sali Kongresowej
Głośnik z Sali Kongresowej

Rafał Trzaskowski (Licencjodawca)

O unikatowy gadżet zadbał Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabytkowy głośnik z Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki. To z niego wybrzmiewały koncerty m.in. The Rolling Stones czy Eltona Johna.

Piotr Kraśko jako… opiekun dzieci
Piotr Kraśko jako... opiekun dzieci

Piotr Kraśko (YouTube)

Piotr Kraśko, który jest dumnym ojcem trzech pociech, postanowił wykorzystać swoje życiowe doświadczenie i w tym roku na licytację wystawił… siebie, a konkretniej swoją pomoc w odrabianiu lekcji i opiece nad dziećmi.

Impreza w wykonaniu Doroty Gardias i Krzysztofa Skórzyńskiego
Impreza w wykonaniu Doroty Gardias i Krzysztofa Skórzyńskiego

Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wystawili wspólny występ. Zwycięzca akcji będzie mógł zaprosić duet na imprezę firmową czy wesele.

Zwiedzanie zamku Macieja Musiałowskiego
Zwiedzanie zamku Macieja Musiałowskiego

Maciej Musiałowski (Instagram.com, YouTube)

Maciej Musiałowski, który jest dumnym właścicielem zamku, zaprasza na swoje włości do Domanic. Aktor wystawił na aukcję nie tylko prywatne zwiedzanie zamku, ale również wspólną kolację.

Lot prywatnym śmigłowcem
Lot prywatnym śmigłowcem

Marcin Gortat (YouTube)

Marcin Gortat wystawił na licytację lot prywatnym śmigłowcem na jedną z europejskich eliminacji żużlowego Grand Prix

Nagranie w domowym studio u Szatanów
Nagranie w domowym studio u Szatanów

Basia i Rafał Szatan (YouTube)

Basia i Rafał Szatan ponownie zaangażowali się w pomoc dla WOŚP. W tym roku małżeństwo zaprasza do wspólnie spędzonego czasu. Zwycięzca licytacji będzie również mógł nagrać utwór w ich prywatnym studio

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *