Filip Chajzer ZNIKA z “Dzień Dobry TVN” z powodu choroby!

Filip Chajzer w najnowszym wpisie na Facebooku poinformował swoich fanów, że na jakiś czas musi zniknąć z programu “Dzień Dobry TVN”. Powodem są problemy zdrowotne.

Filip Chajzer od 2011 roku związany jest z “Dzień Dobry TVN”. Najpierw zaczynał jako reporter, a od 2019 roku dołączył do grona prowadzących program śniadaniowy w parze z Małgorzatą Ohme. Dziennikarz znany jest ze swoich “żartów” w programie, które często mało kogo śmieszą…

Nie są to jedyne sytuacje, kiedy Filip i Małgorzata raczą widzów swoim dziwnym poczuciem humoru. Skutkuje to tym, że widzowie coraz rzadziej przyjmują ich występy z entuzjazmem. Jednak jak się okazuje, Małgorzata Ohme będzie musiała radzić sobie wkrótce sama lub zapewne z innym współprowadzącym, gdyż Filip Chajzer nie pojawi się w najbliższych tygodniach u jej boku.

Filip Chajzer znika z “Dzień Dobry TVN” z powodu choroby

Filip Chajzer jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, na których zebrał rzesze fanów, którzy chętnie podglądają, co się u niego dzieje. Dziennikarz chętnie angażuje się w różnego rodzaju zbiórki na rzecz chorych dzieci, a dzięki swoim zasięgom może dotrzeć do mnóstwa odbiorców. Ostatnio na Facebooku udostępnił post, w którym dziękuje fanom za pomoc w zbiórce, przy okazji informując, że boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem – poinformował Chajzer.

Nie wiadomo, na jak długo Filip znika z anteny. Aktualnie nie ma też żadnej informacji, o jakich problemach zdrowotnych jest mowa. Sam Filip wyznał jedynie, że są to sprawy zbyt osobiste i na razie nie będzie się do nich odnosić.

Filip Chajzer ZNIKA z "Dzień Dobry TVN" z powodu choroby!
Filip Chajzer (Instagram)
Filip Chajzer ZNIKA z "Dzień Dobry TVN" z powodu choroby!
Filip Chajzer (Instagram)

Filip Chajzer ZNIKA z "Dzień Dobry TVN" z powodu choroby!
Filip Chajzer i Małgorzata Ohme (AKPA)
Filip Chajzer ZNIKA z "Dzień Dobry TVN" z powodu choroby!
Filip Chajzer (Licencjodawca, AKPA)

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *