Zwolniony z TVP Rafał Patyra ma już NOWĄ pracę! Wiadomo, kto go zatrudnił

Rafał Patyra niedawno potwierdził rozstanie z “Teleexpressem”. Okazuje się, że były dziennikarz TVP zdążył już znaleźć nową posadę. Prezenter wkrótce zadebiutuje na antenie TV Republika.

Telewizji Polskiej trwa obecnie prawdziwa rewolucja. Jedynie w ostatnim czasie w “Pytaniu na Śniadanie” zadebiutowały aż trzy nowe duety prowadzących, nie brakowało też wieści na temat wielkich powrotów. Już wkrótce do odświeżonej załogi stacji dołączą m.in. Mariusz Szczygieł, Justyna Dobrosz-Oracz, jak również Beata Tadla, która zasili grono gospodarzy “PnŚ”. Fala zmian w telewizji publicznej przyniosła także kilka głośnych rozstań z prezenterami, którzy przez lata uchodzili za “twarze” TVP i TVP Info. Z posadami pożegnali się na przykład Danuta Holecka czy Michał Rachoń, którzy dość szybko znaleźli zatrudnienie w Telewizji Republika. Teraz okazuje się, że widzowie wspomnianej stacji wkrótce zobaczą na antenie kolejną twarz dobrze znaną z TVP.

Rafał Patyra ma nową pracę. Poprowadzi własny program

W gronie dziennikarzy, którzy w obliczu zmian rozstali się z TVP, znalazł się również Rafał Patyra. Na początku stycznia serwis Wirtualne Media poinformował, że TVP Sport nie zamierza przedłużyć z prezenterem umowy, która wygasła jeszcze przez zmianą władzy w stacji. Tego samego dnia Patyra zamieścił w sieci wpis, w którym poinformował, iż po “siedmioletniej jeździe ‘Teleexpressem’ pociąg nagle wyhamował” – potwierdzając tym samym, że nie zobaczymy go już w programie TVP. Dziennikarz nie zdradził wówczas, czy i kiedy ponownie pojawi się na antenie. We wtorek wyszło jednak na jaw, że zdążył już znaleźć nową posadę.

Okazuje się, że, podobnie jak kilka innych byłych gwiazd TVP, Rafał Patyra zdecydował się na współpracę z Telewizją Republika. We wtorkowy wieczór Katarzyna Gójska zapowiedziała na antenie, że dziennikarza wkrótce zobaczymy w roli prowadzącego program “Express Republiki”. Format zadebiutuje na antenie 1 lutego.

W wieczornym paśmie TV Republika zaprezentowano krótką zapowiedź programu z udziałem Rafała Patyry, w którym sam dziennikarz zdradził nieco szczegółów nowego projektu. Wszystko wskazuje na to, że “Express Republiki” swą formułą będzie zbliżony do poprzedniego programu Patyry, “Teleexpressu”. Dziennikarz zaprosił potencjalnych widzów na “najszybsze w Polsce informacje ze świata polityki, kultury, sportu i rozrywki”, które mają być emitowane codziennie tuż przed godziną 17.

Prawdziwy polski express, “Express Republiki” (…) – zapowiedział, zapraszając widzów na kolejne wydania programu.

Patyra karierę rozpoczynał od pracy w TVN i TV Puls, później przez wiele lat był jednak związany z Telewizją Polską. Dziennikarz występował w kilku programach o tematyce sportowej, takich jak “Sport telegram” czy magazyn “Szybka piłka”. Widzowie TVP mogli też oglądać Patyrę w “Teleexpressie”, programie “Gol” w TVP Info czy porannym show “Dzień Dobry, Polsko”. Od 2022 do 2023 roku dziennikarz spełniał się jako prowadzący program “Rodzinny ekspres”. Warto dodać, że media rozpisywały się także o Patyrze za sprawą jego kontrowersyjnej przeszłości. Prezenter sam przyznał bowiem, że w przeszłości dopuścił się zdrady, a romans zaowocował narodzinami jego córki.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafał Patyra (@rafalpatyra)

Zwolniony z TVP Rafał Patyra ma już NOWĄ pracę! Wiadomo, kto go zatrudnił
Rafał Patyra znalazł nową pracę (YouTube)
Zwolniony z TVP Rafał Patyra ma już NOWĄ pracę! Wiadomo, kto go zatrudnił
Rafał Patyra znalazł nową pracę (AKPA, AKPA)
Zwolniony z TVP Rafał Patyra ma już NOWĄ pracę! Wiadomo, kto go zatrudnił
Rafał Patyra znalazł nową pracę (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *