Bawiła się na ślubie “rolników”. Jej szalony taniec to hit

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli ślub. Na tej ważnej uroczystości nie zabrakło Marty Manowskiej, czyli prowadzącej program “Rolnik szuka żony”. To właśnie dzięki udziałowi w reality show Marta i Paweł odnaleźli miłość. Manowska świetnie bawiła się zarówno na weselu, jak i poprawinach.

Obecność Marty Manowskiej na ślubach par, które połączył “Rolnik szuka żony” to już w zasadzie tradycja. Prowadząca hitowy program o miłosnych rozetkach rolnikach zawsze mocno zżywa się z bohaterami i uważnie śledzi ich losy po zakończeniu emisji. Ostatnio Manowska bawiła się na weselu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego. Została też na poprawinach. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się mnóstwo zdjęć i nagrań z zabawy, dzięki którym wyraźnie widać, że złapała świetny kontakt ze wszystkimi gośćmi.

Tak bawiła Marta Manowska na poprawinach u uczestników “Rolnika”

Marta Manowska na drugi dzień świętowania miłości Marty i Pawła założyła kreację w drobne wzory i kwiaty. Najpierw na głowie, a później na szyi prowadzącej “Rolnik szuka żony” zawisł hawajski naszyjnik.

Rankiem w poprawiny goście mieli okazję skorzystać z leżaków, aby spokojnie odpocząć po zabawie do białego rana.

Marta Manowska bawiła się na poprawinach u PaszkinówInstagram

Marta Manowska bawiła się na poprawinachŹródło: Instagram, fot: Marta Manowska

Później jednak goście zgodnie wrócili na parkiet, aby kontynuować tańce. Wśród pełnych energii tancerzy znalazła się Marta Manowska, która później udostępniła nagranie z hucznych poprawin na Instagramie. Sądząc po uśmiechach, prezenterka świetnie spędziła ten czas.

Marta Manowska bawiła się na poprawinach u Paszkinów

“Rolnik szuka żony” naprawę pomaga bohaterom w odnalezieniu miłości

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to niejedyna para, która dzięki programowi prowadzonemu przez Martę Manowską, wzięła ślub i założyła rodzinę. W wielu wywiadach prowadząca format przyznawała, że niezmiernie cieszy się z tego, że “Rolnik…” naprawdę pomaga ludziom w odnalezieniu swojej drugiej połówki. Dotychczas ukazało się dziewięć sezonów programu. Już jesienią 2023 roku poznamy kolejnych rolników, którzy postanowili otworzyć się na miłość.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *