Katarzyna Dowbor zapytana o NIEŚLUBNĄ córkę. Stanowcza reakcja

Katarzyna Dowbor ma dwójkę dzieci. Znanego w mediach Macieja oraz 24-letnią Marysię, która jest owocem nieformalnego związku sprzed lat. Reakcja prezenterki na pytanie o nieślubną córkę może być jednak sporym zaskoczeniem.

Katarzyna Dowbor od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Pomimo sporych sukcesów zawodowych jej życie prywatne nie zawsze było udane, ponieważ 64-latka nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Dowbor trzykrotnie wychodziła za mąż, a każda z relacji zakończyła się rozwodem.

Katarzyna Dowbor ma nieślubną córkę

Dziennikarka jest także mamą dwójki dorosłych pociech. Z pierwszym mężem doczekała się syna Macieja, który poszedł w jej ślady i od lat działa w show-biznesie. Sporym zaskoczeniem może być jednak fakt, że Katarzyna Dowbor ma również 24-letnią córkę.

Marysia Dowbor-Baczyńska jest owocem znajomości Katarzyny z dziennikarzem prasowym Jerzym Baczyńskim. Mężczyzna był wówczas żonaty i nie zamierzał porzucić rodziny. Relacja łącząca Dowbor i Baczyńskiego zakończyła się niedługo po tym, jak na świat przyszła Maria.

Katarzyna Dowbor o życiu prywatnym córki

Córka Kasi Dowbor po zdaniu matury opuściła rodzinne gniazdo i wyleciała do Anglii, gdzie przez jakiś czas studiowała psychologię oraz filozofię. Tam również uczył się jej ukochany, niejaki Krystian. Ostatnio pojawiły się jednak spekulacje, jakoby Maria miała nowego partnera, a nawet myślała o ślubie. Wszystko za sprawą zdjęć, które 24-latka opublikowała na swoim Instagramie. Katarzyna Dowbor, która jeszcze niedawno zachwycała się (byłym?) wybrankiem córki, dość stanowczo odpowiedziała na pytanie dotyczące planów swojej pociechy.

Nie komentuję, bo to jest prywatne życie córki. Dla mnie najważniejsze, żeby Marysia była szczęśliwa! – stwierdziła Dowbor w rozmowie z magazynem “Dobry Tydzień”.

Katarzyna Dowbor zapytana o NIEŚLUBNĄ córkę. Stanowcza reakcja
Maria Dowbor-Baczyńska, Katarzyna Dowbor (AKPA)
Katarzyna Dowbor zapytana o NIEŚLUBNĄ córkę. Stanowcza reakcja
Maria Dowbor-Baczyńska, Katarzyna Dowbor (AKPA, AKPA)
Katarzyna Dowbor zapytana o NIEŚLUBNĄ córkę. Stanowcza reakcja
Katarzyna Dowbor (AKPA)
Katarzyna Dowbor zapytana o NIEŚLUBNĄ córkę. Stanowcza reakcja
Katarzyna Dowbor (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *