Remigiusz Mróz złożył życzenia Joannie Opoździe. Aktorka nie kryła emocji. “KOCHAM” (FOTO)

2 lipca Joanna Opozda skończyła 35 lat. Z okazji urodzin mogła liczyć na moc życzeń od bliskich i od fanów. Świętować zaczęła już rano. Jak pochwaliła się na Instagramie, jej 1,5-roczny syn Vincent nie zapomniał o święcie mamy i także miał dla niej bukiet kwiatów.

Joanna Opozda świętuje urodziny na Instagramie

Starym zwyczajem wiele osób złożyło aktorce życzenia w relacjach na Instagramie. Część z nich Opozda udostępniła również na swoim profilu. Wśród składających urodzinowe życzenia nie mogło zabraknąć Remigiusza Mroza. Autor kryminałów kolejny już raz pozwolił sobie na puszczenie oka w stronę Asi i kibicujących im internautów.

A ta stara babera ma dziś urodziny. Sto lat, muzo. I żebyś zawsze patrzyła na mnie takim wzrokiem – napisał pod zdjęciem z ich wspólnego wyjścia na galę Bestsellerów Empiku.

Opozda opatrzyła życzenia kolegi wymownym komentarzem: “ahahahahahaah kocham”.

Za wszystkie ciepłe słowa aktorka podziękowała też zbiorczo w osobnym wpisie. Jak zapowiedziała, niedługo będzie żyć “w miarę normalnie”, co pokrywa się z licznymi życzeniami spokoju.

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz mają się ku sobie?

Plotki o rzekomej zażyłości między Mrozem a Opozdą pojawiły się właśnie na początku tego roku, kiedy to razem zjawili się na imprezie Empiku. Pikanterii dodaje też fakt, że wcześniej Asia pochwaliła się, że została jedną z bohaterek książki Remigiusza pod tytułem “Nie ufaj mu”.

Od tamtej pory oboje sporadycznie dają do zrozumienia internautom, że są w dobrych relacjach. Niedawno pisarz skomentował zdjęcie aktorki, na którym pozowała w białej sukni. Wprost zauważył, że kreacja wygląda na ślubną. Opozda odpisała mu żartobliwie, że “zawsze” coś sugeruje.

Nawet jeśli Remigiusz Mróz zabiega o względy Joanny Opozdy musi liczyć się z tym, że nie jest jedyny. Nie tak dawno temu gwiazda została “przyłapana” przez paparazzi w nocnych godzinach, kiedy to bawiła się w Warszawie u boku młodszego tajemniczego mężczyzny. Nie wiadomo jednak, jak rozwija się ta relacja.

Remigiusz Mróz złożył życzenia Joannie Opoździe. Aktorka nie kryła emocji. "KOCHAM" (FOTO)
Mróz złożył życzenia Opoździe (Instagram.com)
Remigiusz Mróz złożył życzenia Joannie Opoździe. Aktorka nie kryła emocji. "KOCHAM" (FOTO)
Remigiusz Mróz (AKPA, AKPA)
Remigiusz Mróz złożył życzenia Joannie Opoździe. Aktorka nie kryła emocji. "KOCHAM" (FOTO)
Joanna Opozda (AKPA, AKPA)
Remigiusz Mróz złożył życzenia Joannie Opoździe. Aktorka nie kryła emocji. "KOCHAM" (FOTO)
Joanna Opozda (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *