Mroczna Joanna Racewicz pozuje z krwistą szminką na ustach. Udana stylizacja? (ZDJĘCIA)

W ostatni weekend września w Pałacu w Wilanowie w Warszawie odbyła się Gala Jubileuszowa “Kocha, Lubi, Szanuje” z okazji 90. urodzin Stanisława Janickiego, twórcy programu “W starym kinie”. Elegancki event przyciągnął całe grono gwiazd. Wśród nich była również Joanna Racewicz.

Joanna Racewicz cała na czarno w Wilanowie

Dziennikarka aktywnie działa zarówno w mediach społecznościowych, jak i na salonach. Dzięki temu nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. Coś nam mówi, że jej ostatnia kreacja również odbije się głośnym echem w kolorowej prasie. Racewicz uznała najwyraźniej, że 90. urodziny Stanisława Janickiego to dobra okazja, aby wbić się w czarną stylizację z koronkowym dekoltem.

Obcisłe spodnie i wysokie obcasy podkreśliły zgrabną figurę 49-latki. Ciekawym elementem była też czarna różna na jej szyi. Racewicz uzupełniła swój wilanowski “look”, zaczesując włosy do tyłu i nakładając na usta krwisto czerwoną szminkę. W takim wydaniu wyglądała jak prawdziwa femme fatale.

To nie pierwszy raz, kiedy Joanna Racewicz zdecydowała się na tak zmysłową stylizację. Już wcześniej zdarzało jej się pozować na okolicznościowych ściankach z głębokim dekoltem. Jej kreacjom daleko jednak do wulgarności. Dziennikarka po prostu wie, jak bawić się modą, podkreślając przy tym uroki swojej sylwetki.

Jeszcze w tym roku Joanna Racewicz skończy 50 lat. Trzeba jednak przyznać, że czas jakby stanął dla niej w miejscu. Zobaczcie, jak prezentowała się ostatnio na Wilanowie.

Joanna Racewicz cała na czarno
Joanna Racewicz cała na czarno

Joanna Racewicz (fot. Instagram, KAPIF.pl)
Joanna Racewicz na urodzinach
Joanna Racewicz na urodzinach

Joanna Racewicz (KAPIF, KAPIF.pl)
Wilanowski “look”
Wilanowski "look"

Joanna Racewicz (KAPIF.pl, KAPIF.pl)
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz

Joanna Racewicz (KAPIF, KAPIF.pl)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *