Niespodziewany koncert celebrytów na Marszu Miliona Serc w Warszawie. Na scenie wielkie emocje

Dzień pierwszego października zapisze się w historii Polski. O godzinie 12:00 na rondzie Dmowskiego w Warszawie rozpoczął się Marsz Miliona Serc. Ludzie z całego kraju przyjechali do stolicy, aby wziąć w nim udział. W trakcie marszu odbył się niespodziewany koncert, w którym uczestniczyli znani artyści.

Około godziny 14:45 pochód doszedł do ronda Radosława. To właśnie tam na scenie wystąpili polscy artyści – aktorzy, pisarze czy piosenkarze. W licznym gronie wyszli na scenę i wspólnie zaśpiewali piosenkę “Kocham Wolność” z repertuaru Chłopców z Placu Broni.

Wśród uczestników nie zabrakło m.in Piotra Gąsowskiego, Czesława Mozila, Mateusza Damięckiego, Grażyny Wolszczak, Magdaleny Schejbal, Katarzyny Grocholi, Kuby Sienkiewicza, Andrzeja Saramonowicza, Joanny Szczepkowskiej, Seweryna Krajewskiego, Mai Ostrowskiej, Majki Jeżowskiej, Doroty Stalińskiej czy Joanny Kurowskiej.

Marsz Miliona Serc w Warszawie

Na twarzach uczestników widać było przekrój skrajnych, wielkich emocji. Jednak w czasie śpiewania przejawiała się determinacja i wola walki, a także nadzieja co do wyników wyborów 15 października 2023 r.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *