“Królowe życia”. Adrianna Eisenbach SPIŁOWAŁA ZĘBY. Do twarzy jej z takimi igiełkami? (WIDEO)

Adrianna Eisenbach dobrze wie, jak wzbudzić kontrowersje. Już sam jej wygląda wzbudza wiele emocji. A to dlatego, że 54-latka ma wytatuowane niemal całe ciało. Ostatnio zdecydowała się kolejną “metamorfozę”.

Nieemitowany już program “Królowe życia” wypromował kilka nietuzinkowych postaci. Największą popularnością cieszą się Dagmara Kaźmierczak i Laluna, ale wytatuowana od stóp po grzywkę Adrianna Eisenbach również trafiła do licznego grona odbiorców.

Kilka miesięcy temu rozanielona “królowa” ogłosiła fanom, że jest mężatką. Powiedziała “tak” młodszemu o 30 lat ukochanemu. Mowa o niejakim Dawidzie promującym się w social mediach jako Scandal King. Co ciekawe, chłopak odbiega od żony nie tylko wiekiem, ale też wyglądem. Brakuje mu charakterystycznych dziarek.

Adrianana Eisenbach spiłowała zęby

Tatuaże to nie wszystko. Ostatnio Adrianna zdecydowała się na kolejną modyfikację. Wybór padł na zęby. Celebrytka postanowiła spiłować górę i dół, czym pochwaliła się już na Instagramie. Po co? Na spiłowane zęby trafią koronki. W ten sposób Eisenbach chce rozliczyć się z kompleksem krzywych zębów.

Nie bolało nic kompletnie. Język ucieka, dziwne to jest, jakbym miała wadę wymowy. […] Mówię kiepsko, przepraszam, ale ze znieczuleniem i bez zębów trochę ciężko – mówiła świeżo po metamorfozie

“Królowa życia” nie pochwaliła się jeszcze efektem końcowym, ale to tylko kwestia czasu. Na razie zdradziła natomiast, że w odróżnieniu od innych celebrytów, nie poddawała się zabiegowi w Turcji. Zaufała specjalistom w Polsce.

Tak teraz wygląda “królowa życia”

Eisenbach nie od razu znalazła jednak lekarza, który podjąłby się wstawienia koronek. To dlatego, że jej dolne zęby po spiłowaniu są cienkie. Nie chciała ich jednak całkowicie usuwać, ponieważ są zdrowe.

Trzeba ratować, a nie wyłudzać kasę na implanty – podsumowała właścicielka butiku.

Nie ona pierwsza spiłowała zęby. Na Tik Toku co jakiś czas można znaleźć podobne nagrania influencerów. Ciekawa moda?

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach SPIŁOWAŁA ZĘBY. Do twarzy jej z takimi igiełkami? (WIDEO)
Adrianna Eisenbach spiłowała zęby (Instagram.com)
"Królowe życia". Adrianna Eisenbach SPIŁOWAŁA ZĘBY. Do twarzy jej z takimi igiełkami? (WIDEO)
Adrianna Eisenbach (Instagram.com)
"Królowe życia". Adrianna Eisenbach SPIŁOWAŁA ZĘBY. Do twarzy jej z takimi igiełkami? (WIDEO)
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram) (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *