Małgorzata Rozenek pozdrawia z wesela kumpla Radosława Majdana. Internauci ogłaszają: “Przyćmiłaś pannę młodą” (ZDJĘCIA)

W piątkowy wieczór Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zameldowali się na weselu wieloletniego kolegi byłego piłkarza. Suknia, w której na ceremonii pojawiła się Małgonia zachwyciła większość internautów. Radosław również prezentował się niezwykle szarmancko. Przyćmili państwa młodych.

Małgorzata Rozenek nie może w ostatnim czasie narzekać na nudę. Zaledwie tydzień temu media poinformowały, że gwiazda żegna się z rolą prowadzącej “Dzień dobry TVN”, a wkrótce ujawniono, że stacja już szykuję jej posadkę w nowym formacie. Tuż po upublicznieniu szokujących wiadomości, Perfekcyjna “zapakowała” Radosława Majdana i trójkę dzieci do kampera. Wesoła gromadka zdecydowała się na rodzinny wyjazd do Danii. Zagraniczne wojaże Majdanów zostały skrupulatnie zrelacjonowane w mediach społecznościowych.

Po powrocie z nordyckiej ziemi nie było mowy o odpoczynku. Małgorzata Roznek i Radosław Majdan znów ruszyli w drogę – tym razem na wesele wieloletniego kumpla emerytowanego piłkarza. Jadąc na imprezę, Małgonia odezwała się do fanów i nie kryła ekscytacji.

Sezon weselny dla nas oficjalnie rozpoczęty. Jesteśmy w drodze na wesele kumpla Radzia jeszcze z lat, kiedy ja się jeszcze nie urodziłam. Jeszcze nie byłam nawet w planach. W każdym razie jedziemy na wesele, będzie się działo! – zapowiadała Rozenek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan brylują na weselu. Co za kreacje!

Nie minęło kilka godzin, a na Instagramie Małgorzaty zaroiło się od zdjęć z wesela. Niegdysiejsza “Perfekcyjna pani domu” przyodziała na tę okazję długą, satynową suknię z kwiatem na lewym ramiączku. Kreacja w odcieniu pudrowego różu, za którą Rozenek musiała zapłacić 790 złotych, z pewnością zrobiła wrażenie na gościach. Świadczą o tym chociażby komentarze fanów, którzy nie kryli zachwytu.

Małgosiu, przyćmiłaś Pannę Młodą. Tylko niech się nie obrazi. Po prostu piękna suknia; Lekka konkurencja. Mina panny młodej bezcenna; Wyglądacie razem obłędnie; Mina tej pani – bezcenna; Hmm, ja bym Was nie zaprosiła – bo skradliście “podium”. Pani Małgorzata jak milion dolarów – komplementowali internauci.

Mimo znacznej przewagi zachwytów, znalazły się osoby, którym przeszkadzał jeden z elementów stylizacji Małgorzaty. Chodziło o białe okulary przeciwsłoneczne.

No, nie wypada w okularach; Śliczna sukienka, ale te okulary nie pasują do niczego – pisali obserwatorzy Rozenek.

Zobaczcie, jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan prezentują się w weselnej odsłonie. Udane stylizacje?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozdrawiają z wesela

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozdrawiają z wesela

Weselne kreacje
Weselne kreacje

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan brylują na weselu (Instagram)
Życzenia dla pary młodej
Życzenia dla pary młodej
Podziękowania dla gospodarzy
Podziękowania dla gospodarzy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan brylują na weselu (Instagram)
Weselna sesja zdjęciowa
Weselna sesja zdjęciowa
Małgorzata Roznek i Radosław Majdan
Małgorzata Roznek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *