TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak ZAWIESZA emisję jesiennego “Tańca z gwiazdami”! Znamy szczegóły

Edward Miszczak robi kolejne porządki w Telewizji Polsat. Jeden z pracowników stacji zdradził, że w tym roku widzowie nie doczekają się kolejnego sezonu “Tańca z gwiazdami”. Dobra decyzja?

Edward Miszczak na początku tego roku został dyrektorem programowym Telewizji Polsat. Przechodząc z TVN-u, zdradził, że zamierza wprowadzić wiele zmian. Jak powiedział, tak zrobił. Najpierw wziął się za “Love Island”, który przeniósł do TV4, chcąc odświeżyć tamtejszą ramówkę, następnie zwolnił dwóch jurorów show “Twoja twarz brzmi znajomo”, po czym wziął się za program “Nasz Nowy Dom”, wymieniając Katarzynę Dowbor na Elżbietę Romanowską.

“Taniec z Gwiazdami” znika z anteny

Po wprowadzeniu zmian we flagowych programach Polsatu, nadszedł czas na kolejny format. Jak zdradził nam pracownik stacji, już dawno zaczęto odświeżać “Taniec z Gwiazdami”.

Po “Twoja twarz brzmi znajomo” i show “Nasz nowy dom” flagowy program rozrywkowy Polsatu był kolejnym na stworzonej przez Edwarda liście formatów “do odświeżenia”. Te prace już się zresztą nawet rozpoczęły. Zmiany miały być poważne i objąć praktycznie wszystko – od studia, w którym realizowany jest program, przez zaskakujące roszady w prowadzących i jurorach, na kształcie emitowanych na antenie Polsat Cafe “Kulisów TzG” kończąc. “Zaklepano” już też pierwsze gwiazdy, których pląsy mieliśmy jesienią podziwiać na parkiecie programu – zdradził w rozmowie z Pudelkiem pracownik stacji.

Jak się jednak okazuje, nic z tego nie wyszło i program “Taniec z gwiazdami” nie zostanie wyemitowany w tym roku na antenie Polsatu. Ponoć Edward Miszczak potrzebuje więcej czasu na dopracowanie wszystkiego.

Miszczak uznał jednak, że aby “Taniec z gwiazdami” powrócił do dawnej chwały, potrzeba więcej czasu i energii. Napięty harmonogram prac nad jesienną ofertą Polsatu nie pozwala zaś na realizację tych ambitnych planów. Ostatecznie podjęto więc decyzję, że taneczne show spada z ramówki i w tym roku w ogóle nie pojawi się na antenie. Odświeżony program ma wrócić na wiosnę 2024 roku, co ma pozwolić produkcji na zabezpieczenie gwiazd z najwyższej półki. Takich, które zatańczą i tych, które te popisy będą oceniały – dodał nasz informator.

Tuż po zakończeniu ostatniego “Tańca z gwiazdami”, serwis Wirtualne Media podawał, że oglądalność 13. edycji show znacząco spadła – aż o 210 tys. widzów w porównaniu z poprzednim sezonem.

Decyzja Miszczaka kogokolwiek dziwi?

TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak ZAWIESZA emisję jesiennego "Tańca z gwiazdami"! Znamy szczegóły
Taniec z Gwiazdami (East News)
TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak ZAWIESZA emisję jesiennego "Tańca z gwiazdami"! Znamy szczegóły
Taniec z Gwiazdami (East News)
TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak ZAWIESZA emisję jesiennego "Tańca z gwiazdami"! Znamy szczegóły

Edward Miszczak (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *