56-latka urodziła sobie WNUCZKĘ! “Syn był w szoku”

Nancy Hauck z Utah zgłosiła się jako surogatka dla własnego syna i jego żony, która nie mogła zajść w ciążę. 56-latka nie tylko urodziła dziecko swojemu synowi i synowej, ale również przyznaje, że była to jedna z najpiękniejszych chwil w jej życiu.

Nancy Hauck, która mieszka w St. George w stanie Utah, postanowiła pomóc swojemu synowi i jego partnerce, którzy, choć bardzo chcieli, to nie mogli mieć więcej dzieci. Przez sześć lat syn Nancy — Jeff i jego żona Cambrii starali się o dziecko przy pomocy in vitro. Chociaż para doczekała się dwóch par bliźniąt, to przez ostatni trudny poród Cambrii nie była w stanie donosić kolejnej ciąży. Na pomoc ruszyła Nancy.

Amerykanka urodziła własną wnuczkę

Syn Nancy i jego partnerka marzyli o wielkiej rodzinie, ale również sama Nancy pragnęła wnuków, dlatego bardzo przeżyła fakt, że mimo starań Jeff i Cambrii nie mogą mieć dzieci. Czekająca na gromadkę wnuków babcia wpadła na pomysł surogatki, a na ochotnika zgłosiła… siebie!

Powiedziałam o tym mojemu synowi, a on rozpłakał się i był w szoku. W tym momencie nawet nie powiedziałam o tym mojemu mężowi, ale teraz on naprawdę mnie wspiera – przytacza słowa 56-latki brytyjski portal “Daily Mail”.

Dzięki temu 32-letni Jeff Hauck i jego 30-letnia żona Cambrii doczekali się kolejnego potomka, którego urodziła 56-letnia Nancy. Poród trwał 9 godzin i przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji, a mała Hannah dołączyła do czworga rodzeństwa: Very, Ayvi, Diesla i Luci.

Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę w ciąży w wieku 56 lat, lub że będzie to w ogóle możliwe, ale to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła –  wyznała Nancy dla portalu Daily Mail.

Jak możemy zobaczyć w mediach społecznościowych, Nancy i Cambria mają naprawdę świetną relację, która nie przypomina tych znanych z filmów, a dzięki pomocy teściowej 30-latka ma kolejny “mały” powód do radości. Losy rodziny śledzą fani z całego świata, a Cambria chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami na Instagramie.

Miło, ze strony Nancy, że pomogła spełnić marzenia synowej?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cambria Hauck (@cambriairene)

56-latka urodziła sobie WNUCZKĘ! "Syn był w szoku"
Cambria Hauck (Instagram)
56-latka urodziła sobie WNUCZKĘ! "Syn był w szoku"
Cambria Hauck (Instagram)
56-latka urodziła sobie WNUCZKĘ! "Syn był w szoku"
Cambria Hauck (Instagram)
56-latka urodziła sobie WNUCZKĘ! "Syn był w szoku"
Cambria Hauck (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *