Sylwester Wardęga złożył zeznania w prokuraturze. Ujawnił, kogo zobaczył na korytarzu!

Kilka dni temu Sylwester Wardęga nieoczekiwanie otworzył puszkę pandory, ujawniając patologie polskiego YouTube’a. Okazało się, że idole nastolatków mają sporo za uszami, a skala zjawiska jest co najmniej przerażająca. Teraz twórca poinformował, że i on złożył już stosowne wyjaśnienia w prokuraturze.

Kilka dni temu opinią publiczną wstrząsnęła rozmowa niejakiej Olciak93, która w rozmowie z Jakubem Wątorem ze Spider’s Web opowiedziała o niepokojącej relacji, jaką miała nawiązać z popularnym kilka lat temu twórcą internetowym Stuartem Burtonem. Ukrywający się pod pseudonimem Stuu YouTuber, zgodnie z relacją Aleksandry, miał wysyłać jej dwuznaczne wiadomości, gdy ta była nieletnia.

Wyznanie dziewczyny okazało się jedynie wierzchołkiem góry lodowej, bo kilka dni po wyznaniu aspirującej influencerki Sylwester Wardęga zrzucił prawdziwą bombę. YouTuber opublikował materiał, w którym ujawnił szokujące wiadomości, które Stuu miał wysyłać swoim nieletnim fankom. W filmie przedstawione zostały także dowody, które wskazywały, że w całą sprawę zamieszani są również inni popularni z YouTube’a twórcy. Wspomniano między innymi o Marcinie Dubielu i Fagacie, którzy rzekomo mieli o wszystkim wiedzieć. Oberwało się także Boxdelowi, który stracił pracę w Fame MMA. Organizacja postanowiła bowiem odciąć się od kontrowersyjnych zarzutów swoich współpracowników.

Sprawą youtuberów zainteresowała się prokuratura

Film Wardęgi nie przeszedł również bez echa wśród graczy polskiej sceny politycznej. W sprawie wypowiedziało się kilku prominentnych polityków, a afera znalazła swój finał w prokuraturze, która już rozpoczęła przesłuchiwanie świadków. Okazuje się jednak, że to wciąż nic w porównaniu z tym, co rzekomo ma dopiero zostać ujawnione. Wszyscy wyczekują bowiem filmu Konopskyy’ego, który ma podobno jeszcze bardziej wstrząsnąć opinią publiczną i pogrążyć youtuberów.

Odkąd afera wybuchła, w sieci co jakiś czas uaktywniają się zamieszani w nią celebryci. Wardęga kilkukrotnie organizował już transmisje na żywo, na których reagował między innymi na oświadczenie Boxdela. Niedawno zaś w popłochu zakończył transmisję, gdyż – jak poinformował – dostał niepokojącą wiadomość. Jak się okazało, informacja była fałszywa, ale “myślał, że ktoś sobie coś zrobił”.

Sylwester Wardęga nadaje z prokuratury

Tym razem Sylwester poinformował, że on również ma już za sobą wizytę w prokuraturze. Wcześniej w rozmowie z Pudelkiem, Fagata przyznała, że zeznawała już w charakterze świadka. Zwierzyła się również, że sama jest “ofiarą manipulacji Stuu, który obiecywał jej na życie matki, że to plotki”. Wygląda na to, że na korytarzach było dzisiaj tłoczno, bo Wardęga w swojej relacji zauważył, że można było spotkać kilku popularnych twórców.

Kilkugodzinna wizyta w przyjaznej atmosferze, ale w nieprzyjemnej sprawie… Można by odnieść wrażenie, że dziś odbywał się tam jakiś meetup, bo na korytarzach co jakiś czas była możliwość spotkania popularnego influencera – napisał.

Jesteście ciekawi, co ujawni materiał Konopskiego?

Sylwester Wardęga złożył zeznania w prokuraturze. Ujawnił, kogo zobaczył na korytarzu!
Sylwester Wardęga (Instagram)
Sylwester Wardęga złożył zeznania w prokuraturze. Ujawnił, kogo zobaczył na korytarzu!
Sylwester Wardęga (AKPA)
Sylwester Wardęga złożył zeznania w prokuraturze. Ujawnił, kogo zobaczył na korytarzu!
Sylwester Wardęga (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *