TYMCZASEM U ANDZIAKS: Przerwała wakacje w Nicei, żeby przylecieć do Polski na DWA DNI i pójść do… fryzjera

Andziaks wróciła na dwa dni do Polski, by podratować fryzurę. Umówiła się na podciąganie doczepów i paznokcie. Uciekła z wakacji na samotną sesję beauty.

Andziaks regularnie relacjonuje swoje poczynania na Instagramie i YouTubie. W czwartek podzieliła się z fanami informacją, że została zmuszona przerwać wakacje i wrócić do Polski.

Andziaks wróciła do Polski na doczepy

Okazuje się, że podczas dwutygodniowych wakacji zaczęły jej się wysuwać doczepy, dzięki którym przedłuża i zagęszcza włosy. Podczas mycia kosmyki zostawały jej w rękach. Musiała więc kupić bilet na samolot i sama wrócić do kraju. Mąż i córeczka Andziaks zostali jeszcze w Nicei.

Infuencerka zrelacjonowała na swoim vlogu pożegnanie pod lotniskiem we Francji. Wrzuciła też kilka kadrów z samego portu lotniczego, a w między czasie wytłumaczyła, co planuje zrobić z włosami.

Jak się okazało, z planów niewiele wyszło, ponieważ fryzjerka namówiła ją na lekką zmianę fryzury. Andziaks zdecydowała się doczepić stare, krótsze kosmyki. Po wyjściu z salonu od razu zadzwoniła do męża, by sprawdzić, czy zauważy różnicę.

Andziaks zafundowała sobie wypad beauty

Korzystając z powrotu do Polski, Andziaks nadrobiła biznesowe i towarzyskie zaległości. Udało jej się spotkać z mamą i przyjaciółkami, a także znalazła czas na profesjonalne oczyszczanie twarzy i odświeżenie manicure’u.

Fanki od razu zaczęły dopytywać, jaki to kolor lakieru. Wszyscy podkreślają też, że nowa fryzura bardzo pasuje influencerce. Wygląda świeżo i dziewczęco. Pojawiły się też komentarze sugerujące, że wszyscy powinni korzystać z życia tak jak Andziaks.

Pięknie w tych włoskach, bardzo elegancko; Jesteś w Nicei na wakacjach, kupujesz bilet lotniczy, bo masz w Wawie wizytę u fryzjera, a potem wracasz do Nicei na dalsze wakacje… tak trzeba żyć!!! Każdemu życzę takiego życia; No i to jest życie. Jedziesz do Krakowa na nagrywki, spontanicznie stwierdzisz, że wpadniesz do Zakopca i nagle lądujesz na Lazurowym Wybrzeżu. Wizyta u fryzjera? Nie ma problemu, wsiądę w samolot, polecę i zaraz wrócę na dalsza przygodę. Kochani, oby każdy z nas mógł doznać takiego życia! – czytamy pod vlogiem.

TYMCZASEM U ANDZIAKS: Przerwała wakacje w Nicei, żeby przylecieć do Polski na DWA DNI i pójść do... fryzjeraTYMCZASEM U ANDZIAKS: Przerwała wakacje w Nicei, żeby przylecieć do Polski na DWA DNI i pójść do... fryzjeraTYMCZASEM U ANDZIAKS: Przerwała wakacje w Nicei, żeby przylecieć do Polski na DWA DNI i pójść do... fryzjera
TYMCZASEM U ANDZIAKS: Przerwała wakacje w Nicei, żeby przylecieć do Polski na DWA DNI i pójść do... fryzjeraTYMCZASEM U ANDZIAKS: Przerwała wakacje w Nicei, żeby przylecieć do Polski na DWA DNI i pójść do... fryzjera

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *