Lexy DOSADNIE O ZWOLNIENIU przez Deynn: “Płakać nie będę…”

Lexy Chaplin została zwolniona z firmy Deynn. Powodem ma być obawa o wizerunek marki, ponieważ nazwisko młodej youtuberki przewija się w kontekście afery “Pandora Gate”. Jednak Lexy chyba nieszczególnie przejęła się rozwiązaniem współpracy. Zobaczcie, jak zareagowała.

W związku z wybuchem największej afery na polskim YouTubie coraz więcej internetowych twórców traci pracę. Wiele firm z obawy o starty wizerunkowe rozwiązuje lukratywne umowy z youtuberami, co wywołuje niemałe zainteresowanie ze strony mediów. Jedną z takich osób jest Lexy Chaplin, która przez to, że pracowała ze Stuu w Teamie X, a także niegdyś była dziewczyną Marcina Dubiela, natychmiast została powiązana z oskarżonymi twórcami.

W wydanym oświadczeniu Lexy wyznała, że nie miała dowodów, dlatego nie podjęła żadnych działań względem niemoralnych czynów Stuarta, choć słyszała plotki o jego przeszłości

Deynn zakończyła współpracę z Lexy Chaplin

Chociaż obecnie nie ma żadnych dowodów na to, by Lexy wiedziała o aferze, to pojawiają się firmy, które ze względu na przejawiające się nazwisko youtuberki w kontekście afery, decydują się na rozwiązanie współpracy. W dniu 10 października 2023 firma Alldeynn, czyli działalność oferująca suplementy, która należy do influencerki Deynn, wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że rozwiązuje współpracę z Lexy Chaplin.

Oświadczamy, że rozwiązujemy współpracę z Lexy w dniu dzisiejszym tj. 10.10.2023r. Chcemy, aby nasza marka zawsze była stawiana w dobrym świetle i optymistycznym tle. Niestety obecna sytuacja nie pozwala na kontynuowanie współpracy z Lexy, z uwagi na pojawiające się informacje, które są sprzecznie z naszymi wartościami – czytamy w oświadczeniu.

Lexy Chaplin reaguje na oświadczenie firmy Deynn. Mocne słowa

Wywołana do tablicy Lexy Chaplin podzieliła się swoją refleksją dotyczącą opublikowanego oświadczenia. Na specjalnym kanale nadawczym, który gromadzi jej fanów, 24-latka pokusiła się o kilka słów refleksji po zwolnieniu przez (byłą?) koleżankę.

Płakać nie będę, bo sama od jakiegoś czasu chciałam zakończyć tę współpracę – rozpoczęła.

A te “informacje” które się pojawiają, są niczym niepotwierdzone. Kompletnie niczym. Ale dobry ruch wizerunkowo, a po ostatniej wpadce takie potrzebujecie – kontynuowała w wiadomościach do fanów.

Życzę powodzenia, miłego dnia – skwitowała.

Myślicie, że Lexy ma jednak za złe Deynn utratę współpracy?

Lexy DOSADNIE O ZWOLNIENIU przez Deynn: "Płakać nie będę..."
Lexy Chaplin (Instagram)
Lexy DOSADNIE O ZWOLNIENIU przez Deynn: "Płakać nie będę..."
Lexy Chaplin i Maricin Dubiel (Instagram)
Lexy DOSADNIE O ZWOLNIENIU przez Deynn: "Płakać nie będę..."
Lexy Chaplin (Instagram)
Lexy DOSADNIE O ZWOLNIENIU przez Deynn: "Płakać nie będę..."
Lexy Chaplin (Instagram)
Lexy DOSADNIE O ZWOLNIENIU przez Deynn: "Płakać nie będę..."
Deynn (East News, Damian Klamka)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *