69-letni Bruce Willis, który walczy z demencją, zauważony podczas jazdy samochodem po Los Angeles (ZDJĘCIA)

Bruce Willis jakiś czas temu przeszedł na aktorską emeryturę. Powodem jest postępująca choroba. Ostatnio zagraniczny paparazzi zrobili aktorowi zdjęcia, gdy ten udał się na przejażdżkę samochodem wraz z ochroną.

Bruce Willis to niekwestionowana gwiazda kina. Zadebiutował na początku lat 80. i dziś może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym, a rola nowojorskiego policjanta Johna McClane’a w filmie “Szklanej pułapce” zapewniła mu pozycję światowej gwiazdy filmowej. Od jakiegoś czasu Willi nie pojawia się już jednak w żadnych produkcjach.

68-letni Bruce Willis walczy z demencją

W zeszłym roku rodzina aktora, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformowała, że aktor cierpi na afazję. Otępienie czołowo-skroniowe, czyli rzadką postać demencji, którą zdiagnozowano u aktora, powoduje pogorszenie zachowania, osobowości i mowy, dlatego z powodu złego stanu zdrowia jeden z największych gwiazdorów kina akcji musiał zakończyć karierę i wycofać się z życia publicznego.

Obecnie aktor poświęca czas na walkę z chorobą w otoczeniu najbliższej rodziny. Bruce Willis jest pod stałą opieką żony Emmy i dwóch córek. Niedawno żona Willisa udzieliła wywiadu telewizyjnego dla “Today” w którym opowiedziała o aktualnym stanie zdrowia męża. Kobieta nie ukrywała, że obecnie nie ma leku ani żadnego innego sposobu na leczenie choroby aktora, a każdy dzień wymaga od niej cierpliwość i siły w opiece nad partnerem.

Bruce Willis przyłapany podczas jazdy po Los Angeles

Bliscy robią również wszystko, by 68-latek jak najmniej odczuwał postępującą demencję. Aktor, co jakiś czas widywany jest podczas przejażdżek ulicami Los Angeles, jednak Willis nie prowadzi już samochodu, robi to za niego ochroniarz.

Dziś amerykańscy fotoreporterzy znów przyłapali Bruce’a siedzącego na miejscu pasażera w towarzystwie swoich ochroniarzy. To właśnie jeden z nich kierował czarnym Rang Roverem aktora. Chociaż Willis, którego udało się uchwycić na zdjęciach, nie przeszedł wielkich wizualnych zmian od czasów, gdy brylował na szklanym ekranie, to na twarzy aktora możemy dostrzec zmęczenie, które może być pokłosiem choroby.

Samochód Willisa
Samochód Willisa

Bruce Willis (FORUM, ENAV, JOLA)

Bruce Willis jechał na miejscu pasażera. Czarnego Rang Rovera prowadził ochroniarz.

Bruce Willis
Bruce Willis

Bruce Willis (FORUM, ENAV, JOLA)
Bruce Willis
Bruce Willis

Bruce Willis jeździł (jako pasażer) po ulicach Los Angeles w Kalifornii.

Bruce Willis
Bruce Willis

Bruce Willis (FORUM, ENAV, JOLA)
Bruce Willis
Bruce Willis
Bruce Willis (FORUM, ENAV, JOLA)

Aktor jechał w towarzystwie swoich ochroniarzy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *