Roksana Węgiel i jej o 8 lat starszy narzeczony wyznaczyli DATĘ ŚLUBU! Wyciekły szczegóły ceremonii

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nieustannie zapewniają o swoim wielkim uczuciu. Ogromnym krokiem, ku uwiarygodnieniu związku budzącej emocje pary, okazały się ogłoszone w maju zaręczyny. Teraz media donoszą o dacie, kiedy narzeczeni sformalizują związek.

Roksana Węgiel na początku tego roku pochwaliła się swoim związkiem z Kevinem Mglejem. W miarę pojawiania się kolejnych informacji na temat ich rozkwitającego uczucia, okazało się, że 3 lata temu na świat przyszedł jego syn o imieniu William. Jego mama, a zarazem poprzednia narzeczona 26-latka, podzieliła się bolesnymi wspomnieniami, wyjawiając publicznie w jaki sposób rzekomo została porzucona przez ukochanego.

Osoby uważnie śledzące życie gwiazd nie wróżyły świetlanej przyszłości świeżo upieczonej parze. Przecierali oczy ze zdumienia na widok zdjęć dorastającej na oczach całej Polski wokalistki ze starszym o 8 lat partnerem. Wypowiedzi Roksany o “miłości od pierwszego wejrzenia” zazwyczaj zrzucane były na karb jej młodzieńczej wiary w pierwszą miłość. Na przekór wszystkim po kilku miesiącach pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym zdobiącym jej palec serdeczny.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają już ustaloną datę ślubu! Kiedy nastąpi długo wyczekiwana ceremonia?

Związek piosenkarki i 26-latka wciąż nie przestaje zadziwiać opinii publicznej. Mimo częstego pokazywania swoich zdjęć na swoich profilach społecznościowych, zakochani nie kwapią się do ujawniania szczegółów najważniejszego dnia w swoim życiu. Teraz jeden z serwisów donosi o szczegółach wesela, przy którym pomaga im ponoć wedding plannerka.

Datę wybrali krótko po zaręczynach. Ślub odbędzie się już w przyszłym roku. Są pewni swoich uczuć i stwierdzili, że nie ma na co czekać – twierdzi portal Shownews.pl.

Według doniesień Roksana Węgiel i Kevin Mglej zamierzają pobrać się w kościele. Wesele odbędzie się w tradycyjnym stylu, z udziałem rodziny i najbliższych znajomych. Wbrew sporych możliwości finansowych nie zamierzają przepłacać za organizację przyjęcia.

Oczywiście mają do dyspozycji znacznie większy budżet niż typowa młoda para na dorobku. Ma się jednak obejść bez większych ekstrawagancji. To dotyczy się również ślubnych kreacji. Roksana wychowała się w Jaśle, gdzie nikt nigdy nie robił ze ślubu wielkiego przedstawienia – dodano w tym samym artykule.

Narzeczonym zależy na uroczystości bez medialnego zgiełku i obecności czyhających pod świątynią fotoreporterów.

Zanosi się na ślub roku?

Roksana Węgiel i jej o 8 lat starszy narzeczony wyznaczyli DATĘ ŚLUBU! Wyciekły szczegóły ceremonii
Roksana Węgiel i Kevin Mglej (AKPA, Jacek Kurnikowski)
Roksana Węgiel i jej o 8 lat starszy narzeczony wyznaczyli DATĘ ŚLUBU! Wyciekły szczegóły ceremonii
Roksana Węgiel i Kevin Mglej (Instagram.com)
Roksana Węgiel i jej o 8 lat starszy narzeczony wyznaczyli DATĘ ŚLUBU! Wyciekły szczegóły ceremonii
Roksana Węgiel i Kevin Mglej (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *