Kierownik budowy “Nasz nowy dom” zdradził, jak Ela Romanowska zachowuje się na planie programu

Jakiś czas temu Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Teraz Wiesław Nowobilski zdradził, jak wygląda jego współpraca z nową koleżanką.

Kierownik budowy "Nasz nowy dom" zdradził, jak Ela Romanowska zachowuje się na planie programuKierownik budowy “Nasz nowy dom” zdradził, jak Ela Romanowska zachowuje się na planie programu (AKPA, East News)

Wiesław Nowobilski zdradził, jakie ma relacje z nową prowadzącą “Nasz nowy dom”

W jednym z ostatnich wywiadów kierownik ekipy remontowej programu, Wiesław Nowobilski, opowiedział, jak układa mu się współpraca z nową prowadzącą. Wszytko wskazuje na to, że Elżbieta Romanowska bardzo dobrze sobie radzi w nowej roli, a członkowie ekipy bardzo ją polubili.

Odnoszę wrażenie, jakbym znał ją już kilka lat, a w rzeczywistości spędzamy ze sobą dopiero drugi dzień – powiedział Nowobilski w rozmowie z portalem deccoria.pl.

W wywiadzie Wiesław Nowobilski obsypał nową koleżankę komplementami i przyznał, że naprawdę świetnie sobie radzi.

Ela weszła na wesoło, pozytywnie. Rozpiera ją energia, którą daje każdemu, kto jest na planie. Już widzę i mogę stwierdzić, że ta współpraca będzie się naturalnie i szybko rozwijała. Jej energia jest zaraźliwa i napędza wszystkich do działania – dodał kierownik ekipy budowlanej programu.

Kierownik budowy "Nasz nowy dom" zdradził, jak Ela Romanowska zachowuje się na planie programuKierownik budowy "Nasz nowy dom" zdradził, jak Ela Romanowska zachowuje się na planie programuKierownik budowy "Nasz nowy dom" zdradził, jak Ela Romanowska zachowuje się na planie programuKierownik budowy "Nasz nowy dom" zdradził, jak Ela Romanowska zachowuje się na planie programu

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *