Ponad 40 lat jest żoną. Mało kto wie, kim jest jej mąż

Przez 23 lata nieprzerwanie wcielała się w rolę temperamentnej żony Mariana Paździocha. Niewiele osób wie, że w życiu prywatnym jest w szczęśliwym związku od ponad 40 lat. 12 października 2023 roku Renata Pałys obchodzi 67. urodziny. Z tej okazji zdradzamy sekret jej małżeństwa.

Renata Pałys urodziła się we Wrocławiu. To właśnie w tym mieście skończyła studia na Wydziale Lalkarskim filii PWST, a także rozpoczęła swoją karierę. Zagrała w wielu sztukach teatralnych, filmach oraz serialach telewizyjnych. Pojawiła się m.in. w “Wielkim Szu”, a także epizodycznie w “Na Wspólnej”, “Pierwszej miłości” czy “Samym życiu”. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Haliny Paździoch w serialu “Świat według Kiepskich”.

Aktorka zazwyczaj stroni od wywiadów na tematy prywatne, jednak w rozmowie z “Rewią” opowiedziała o swoim wieloletnim małżeństwie. Z Krzysztofem Pałysem jest od 41 lat i wciąż stanowią zgrany duet. Artystka zradziła, jaki jest ich sekret na udany związek.

Serialowego męża nie znosiła. Z prawdziwym jest od ponad 40 lat

W serialu “Świat według Kiepskich” Helena Paździoch wielokrotnie odgrażała się swojemu mężowi. Mówiła, że odda go do domu starców, wytykała, że ma “łysy łeb”, jest “mendą”, “złodziejem” i “złośliwą małpą, a na dodatek, że “zasadzi mu w bańkę”. Paździochowie od 1999 roku wymieniali się złośliwymi uwagami, jednak jak się okazuje, w życiu prywatnym Renata Pałys, ma znacznie łagodniejsze oblicze.

– Każdy związek wymaga cierpliwości, tolerancji i wiążę się z wyrzeczeniami. Nie da się przejść suchą stopą przez życie, uniknąć kryzysów. Ja trafiłam na najlepszy model, jaki mógł mi się przydarzyć, jesteśmy razem, spędzamy ze sobą sporo czasu, dbamy o siebie i bardzo się lubimy. Cenię w mężu spokój. Gdy bierze wnuczkę na ręce, ona się uspokaja, a mnie ten widok bardzo wzrusza – zdradziła w “Rewii”.

Renata Pałys na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu w 2019 roku
Renata Pałys na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu w 2019 roku© AKPA | AKPA

W rozmowie z Interią artystka dodała, że sekret udanego związku tkwi w zaufaniu i dawaniu sobie wolności.

– Po latach powstaje między ludźmi specyficzna braterska więź, poza tym dajemy sobie duży margines wolności, zaufania i myślę, że to jest recepta na udaną rodzinę. Zawsze była ona dla mnie priorytetem – wyznała.

Od niedawna jest babcią

Renata Pałys w 1983 roku urodziła syna Krzysztofa. Rok temu aktorka została babcią i jak sama przyznaje, spełnia się w tej roli. Wnuczka Marysia szybko skradła jej serce.

– Mam udane życie rodzinne i spore grono przyjaciół. Zostałam babcią, doświadczam bezwarunkowej miłości, której nie da się opisać słowami. Marysia jest wspaniała. Ba! Jest najpiękniejsza i najmądrzejsza na świecie – mówiła w “Rewii” Pałys.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *