Okrutna kpina z TVP. Kabareciarz pokazał, jak wygląda “rozmowa” w programach Woronicza

Na Instagramie Rafała Rutkowskiego pojawił się skecz opatrzony wymownym tytułem “Klasyczna rozmowa w TVP”. I choć nie jest powiedziane wprost, kogo parodiuje stand-uper, to w jego zachowaniu odnajdziemy podobieństwa do pewnego pracownika telewizji publicznej.

Rafał Rutkowski to polski aktor i kabareciarz znany z takich filmów i seriali, jak “Ciało”, “Camera Café”, “Lejdis” czy “Juliusz”. Na jego Instagramie znajdziemy mnóstwo skeczy, także te oznaczone hashtagiem #lotekirutekprezentują, gdzie występuje ze stołecznym stand-uperem Łukaszem Lodkowskim. W najnowszym wideo panowie ponownie połączyli siły, acz jeden z nich nie ma w zasadzie nic do grania.

Skecz nosi tytuł “Klasyczna rozmowa w TVP”. Rutkowski wciela się w pracownika telewizji, a Lodkowski w jego gościa – profesora entomologii z Uniwersytetu Warszawskiego.

Clou występu polega na tym, że prowadzący wywiad nie daje dojść do słowa swojemu rozmówcy. Kiedy gość zaczyna się witać z widzami, pracownik TVP wchodzi mu w słowo i wyjaśnia, czym jest entomologia, a następnie łączy to z “jedzeniem owadów” i “fake newsami tworzonymi przez lewactwo i elity”.

Kiedy gość próbuje nieśmiało dojść do słowa, prowadzący brutalnie mu przerywa, zarzucając, że “niby profesor, a jednak z kindersztubą jest na bakier”. Dalej jest tylko gorzej.

– Teraz chcecie, żebyśmy jedli owady, a za chwilę, żeby homoseksualiści adoptowali dzieci, a w przedszkolach uczyli masturbacji! – zaczyna w pewnym momencie wydzierać się Rutkowski.

Kiedy gość ponownie chce coś wtrącić, prowadzący wywiad zaczyna krzyczeć i wkładać w jego usta tezy, które w ogóle w programie nie padły.

– Pan nie zachowuje się, jak agent obcego wywiadu! A to jest faszyzm! Powiem panu, Hitler lepiej wypowiadał się o Polsce niż pan! – drze się Rutkowski, odśpiewując “Boże, coś Polskę”.

Chwilę później prowadzący program dostaje informację z reżyserki, że czas programu dobiegł końca.

Choć w skeczu nie pada żadne imię i nazwisko, to łatwo połączyć kropki i zorientować się, kto mógł zainspirować Rutkowskiego. Skecz możecie obejrzeć poniżej.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafał Rutkowski (@rutekrutkowski)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *