To wręcz niemożliwe! Tak wygląda 65-letnia Teresa Werner

Teresa Werner nie przestaje zachwycać kapitalną sylwetką. Aż trudno uwierzyć w to, że wokalistka ma już 65 lat. Figury może jej pozazdrościć wiele młodszych kobiet. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że dla Werner czas się zatrzymał!

Teresa Werner cieszy się sporą popularnością. Jest znana nie tylko na Śląsku, z którego się wywodzi, ale i również w innych częściach Polski. Artystka chętnie odbywa koncerty w różnych miejscach, a bilety na jej występy schodzą jak świeże bułeczki.

Jednym z najpopularniejszych utworów tej piosenkarki jest hit “Dałabym ci dała”. Warto jednak podkreślić, że Werner uwagę fanów przyciąga nie tylko za sprawą poczynań muzycznych.

Wiele osób zachwyca się również jej sylwetką. Trzeba przyznać, że Teresa Werner prezentuje się wręcz znakomicie. Aż trudno uwierzyć w to, że ma już 65 lat.

Teresa Werner wygląda tak, jakby była… nastolatką. Ostatnio pokazała w sieci fotki z wypoczynku nad wodą, a w komentarzach niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo zachwytów.

Internauci zachwyceni Teresą Werner

Internauci nie szczędzili Teresie Werner ciepłych słów. “Cudownie pani wygląda, pozdrawiam” – czytamy w jednym z komentarzy.

“Ta woda za dobrze ma”, “Patrząc na ciebie, jest jeszcze goręcej”, “Ślicznie wyglądasz”, ‘”Wow”, “Cudowna”, “Piękna kobieta”, “Kocham cię”, “Ach, co za widoki”, “Zjawiskowa” – piszą internauci.

Co ciekawe, w komentarzach odzywają się nie tylko fani z Polski. Teresa Werner otrzymuje też sporo komplementów od internautów z innych krajów.

Teresa Werner to bez wątpienia jedna z popularniejszych gwiazd śląskiej muzyki. Ma bogate CV. Już od 16. roku życia współpracowała z Zespołem Pieśni i Tańca “Śląsk”. Później występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata. Chodzi między innymi o Broadway i Carnegie Hall w Nowym Yorku.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *