Grzegorz Markowski ma NIEŚLUBNEGO SYNA! Tabloid ustalił, kim jest matka dziecka. “Nie kochałem jej…”

Grzegorz Markowski wielokrotnie nagrywał i występował na scenie z córką Patrycją. Po latach okazało się, że nie jest ona jedynym dzieckiem muzyka. Będąc jeszcze nastolatkiem, przywitał na świecie syna.

Grzegorz Markowski nigdy nie kojarzył się z rodzinnymi skandalami. W tym roku świętuje złote gody z żoną, byłą tancerką Krystyną. Owocem ich związku małżeńskiego jest 44-letnia dziś córka Patrycja Markowska, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. W 2008 r. zostali dziadkami Filipa, syna artystki i jej byłego już partnera, aktora Jacka Kopczyńskiego.

Wieloletni muzyk grupy Perfect przebywa obecnie na zasłużonej emeryturze. W ostatnich latach jego stan zdrowia mocno podupadł, wskutek czego 2 lata temu członkowie kultowego zespołu oficjalnie ogłosili zakończenie działalności. Od tego momentu Markowski zaledwie kilkukrotnie pojawił się na scenie u boku znanej córki. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Patrycja nie jest jego jedynym dzieckiem

Grzegorz Markowski przez lata ukrywał syna. Kim jest poprzednia wybranka rockmana?

Uporządkowane życie Markowskich zakłóciło niespodziewane wyznanie artystki. W 2006 r. Patrycja oznajmiła na łamach “Faktu”, że ma przyrodniego brata. Nie mogła jednak powiedzieć zbyt dużo na jego temat, ponieważ nie miała okazji bliżej go poznać.

Redaktorzy dziennika dotarli również do samego zainteresowanego. 54-letni Piotr przyznał, że nie utrzymuje stałego kontaktu z ojcem, “poza jakimiś sporadycznymi telefonami”.

Grzegorz Markowski przerwał wreszcie wieloletnie milczenie. Wywołany do tablicy muzyk potwierdził wszelkie doniesienia dotyczące wątku swojego bardzo wczesnego ojcostwa.

W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek. Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej… Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? – opisywał szczerze w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Frontman zespołu Perfect przyznał, że od początku wiedział o istnieniu syna i nigdy nie ukrywał tej informacji przed swoimi bliskimi. Jego ukochana z czasów nastoletnich miała kontakt z Markowskim do momentu ukończenia studiów przez ich syna. Równało się to z ustaniem obowiązku alimentacyjnego. “Fakt” podawał niegdyś, że o kobiecie wiadomo jedynie tyle, że była sąsiadką Markowskiego z Józefowa, gdzie muzyk się wychowywał. Prowadziła też tam ponoć lokalny sklep. Rzekomo nie ma niestety nic dobrego do powiedzenia na temat miłości sprzed wielu lat…

Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Grzegorz Markowski ma NIEŚLUBNEGO SYNA! Tabloid ustalił, kim jest matka dziecka. "Nie kochałem jej..."
Grzegorz i Patrycja Markowscy (Instagram)
Grzegorz Markowski ma NIEŚLUBNEGO SYNA! Tabloid ustalił, kim jest matka dziecka. "Nie kochałem jej..."
Grzegorz i Patrycja Markowscy (Instagram)
Grzegorz Markowski ma NIEŚLUBNEGO SYNA! Tabloid ustalił, kim jest matka dziecka. "Nie kochałem jej..."
Grzegorz i Patrycja Markowscy (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *