Mówiła o planach na najbliższe lata. Już wszystko ustalone!

Kilka miesięcy temu Wersow i Friz zostali po raz pierwszy rodzicami. Czy słynna para youtuberów planuje znów powiększyć rodzinkę? Świeżo upieczona mama w najnowszym filmie opowiedziała o planach na najbliższe lata. Już wszystko ustalone!

Wersow ma za sobą prawdopodobnie najbardziej intensywne tygodnie w życiu. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca celebrytka i jej partner Friz powitali na świecie pierwszą wspólną pociechę. Od tamtej pory Weronika umiejętnie łączy wychowywanie córki z obowiązkami influencerki, na bieżąco pokazując fanom codzienne perypetie. Nieco ponad miesiąc temu celebrytka świętowała 27. urodziny, a w mediach społecznościowych nie zabrakło oczywiście skrupulatnych relacji z tego wydarzenia.

Choć w życiu Wersow dzieje się naprawdę dużo, trudno ukryć, że w ostatnich tygodniach to wypełnianie obowiązków świeżo upieczonej mamy zajmuje jej najwięcej czasu. Influencerka i jej ukochany chętnie dzielą się z fanami kolejnymi kadrami z uroczą Mają i dokumentują jej pierwsze miesiące na świecie.

Wersow i Friz planują kolejne dziecko? Już wszystko jasne

Fani Wersow i Friza z zapartym tchem śledzą ich codzienne poczynania w pełnym wyzwań i emocji okresie. Wielu z nich uważa, że gwiazdorska para świetnie radzi sobie w roli rodziców i już dopytuje o kolejnego bobasa. Wersow zaspokoiła ich ciekawość i w najnowszym filmie na YouTube opowiedziała nieco o planach na najbliższe lata. Zdaje się, że internauci będą mogli podziwiać w najbliższym czasie wiele ekscytujących momentów, a Maja najprawdopodobniej doczeka się rodzeństwa.

Na razie skupiamy się na Majusi, ale, jak ja sobie o tym myślę, to chciałabym, żeby to się na spokojnie wydarzyło po ślubie. Żebyśmy już faktycznie dopilnowali tego ślubu i dopiero później rozważali staranie się o kolejne dziecko. Ale oczywiście chcielibyśmy, jeżeli tylko będzie taka sposobność, żeby Majusia miała rodzeństwo – podkreśliła.

Wersow i Friz wezmą niebawem ślub! Pojawiła się konkretna deklaracja

Już jakiś czas temu Wersow zaznaczała, że ciąża i narodziny córeczki opóźniły organizację wesela, które początkowo miało odbyć się w bieżącym roku. W opublikowanym niedawno materiale przyznała, że obecnie ślub jest dla niej i Friza priorytetem. Zakochani chcą, aby ceremonia odbyła się w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, a najpóźniej w 2025 roku.

Będziecie śledzić kolejne przełomowe dla Wersow i Friza momenty?

Wersow zdradza, czy planuje z Frizem DRUGIE DZIECKO! Maja już niebawem będzie miała rodzeństwo?
Wersow zdradziła, czy planuje kolejne dziecko! (Instagram)
Wersow zdradza, czy planuje z Frizem DRUGIE DZIECKO! Maja już niebawem będzie miała rodzeństwo?
Wersow zdradziła, czy planuje kolejne dziecko! (Licencjodawca, AKPA)
Wersow zdradza, czy planuje z Frizem DRUGIE DZIECKO! Maja już niebawem będzie miała rodzeństwo?
Wersow zdradziła, czy planuje kolejne dziecko! (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *