Stan zdrowia Bruce’a Willisa wciąż się pogarsza. Ma poważne problemy z mową

Jakiś czas temu Bruce Willis udał się na aktorską emeryturę, co ma związek z pogłębiającymi się problemami ze zdrowiem. Jak twierdzi jego przyjaciel, choroba pozbawiła go radości z życia. “Nie jest całkowicie werbalny”.

Bruce Willis może się poszczycić pokaźnym dorobkiem aktorskim, jednak od kilku lat nie pojawia się już w kolejnych produkcjach. Jakiś czas temu wraz z rodziną ogłosił bowiem, że udaje się na emeryturę, aby skupić się na zdrowiu. Niestety wkrótce wyszło na jaw, że jego problemy są dużo poważniejsze, niż się wydawało, a wszystko przez wciąż postępujące otępienie czołowo-skroniowe i związaną z nim afazję.

Stan zdrowia Bruce’a Willisa wciąż się pogarsza? Jego przyjaciel zabrał głos

O tym, że Bruce Willis z miesiąca na miesiąc coraz mocniej podupada na zdrowiu, pisze się w prasie już od miesięcy. Wspominają o tym zarówno tabloidowi informatorzy, jak i znajomi aktora, z którymi ten utrzymywał dobry kontakt od lat. Teraz głos postanowił zabrać Glenn Gordon Caron, twórca serialu “Na wariackich papierach” i prywatnie przyjaciel Willisa. Jego słowa niestety nie napawają optymizmem.

W rozmowie z “The Post” Caron przyznał, że starał się odwiedzać Bruce’a co miesiąc od czasu, gdy usłyszał o jego diagnozie. Wszystko po to, żeby nadal uczestniczyć w jego życiu, które bardzo się zmieniło na przestrzeni ostatnich miesięcy. Dziś, jak twierdzi, ma dobre relacje z jego żoną i dziećmi. Sam Willis z kolei ponoć wyraźnie podupadł na zdrowiu.

Mam wrażenie, że wie, kim jestem przez pierwsze trzy minuty. Nie jest całkowicie werbalny. Uwielbiał czytać – i nie chciał, żeby ktokolwiek o tym wiedział – ale już nie może tego robić. Sprawność językowa go opuściła, ale to wciąż ten sam Bruce – wyznał przyjaciel aktora.

Caron przyznał, że aktor z trudem buduje dłuższe wypowiedzi i nie do końca jest w stanie się płynnie wypowiadać. Miało go to kosztować przede wszystkim radość z życia, która, jak twierdzi jego dobry znajomy, po prostu zniknęła.

Kiedy jesteś z nim, to wiesz, że to Bruce i jesteś wdzięczny, że tam jest, ale radość życia zniknęła.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Stan zdrowia Bruce'a Willisa wciąż się pogarsza. Ma poważne problemy z mową
Glenn Gordon Caron, dobry znajomy Bruce’a Willisa (Getty Images, Jamie McCarthy)
Stan zdrowia Bruce'a Willisa wciąż się pogarsza. Ma poważne problemy z mową
Bruce Willis (Getty Images, Karwai Tang)
Stan zdrowia Bruce'a Willisa wciąż się pogarsza. Ma poważne problemy z mową
Bruce Willis (Getty Images, 2019 WireImage)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *