Pierwszy wpis Katarzyny Warnke po rozwodzie z Piotrem Stramowskim. WYMOWNY…

W poniedziałek Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spotkali się na rozprawie rozwodowej, która oficjalnie zakończyła ich małżeństwo. Niedługo po wizycie w sądzie aktorka opublikowała w sieci wymowny wpis.

W poniedziałek małżeństwo Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego oficjalnie przeszło do historii. Przypomnijmy, że aktorzy, którzy doczekali się razem córki, ogłosili rozstanie w październiku ubiegłego roku. Choć pierwotnie termin rozprawy rozwodowej pary wyznaczono na początek września, wówczas posiedzenie zostało odwołane w ostatniej chwili. Ostatecznie Warnke i Stramowski spotkali się w sądzie 16 października o 8:30. Według doniesień “Faktu” aktorzy rozwiedli się wyjątkowo szybko, salę opuścili bowiem po zaledwie 20 minutach. Po rozprawie byli już małżonkowie mieli “błyskawicznie” wyjść z sądu i rozejść się w przeciwnych kierunkach. Jak donosił Plotek, Stramowski wyglądał ponoć na zdenerwowanego, zaś Warnke na wyraźnie przygnębioną. Według serwisu po rozprawie aktorzy nie podali sobie nawet ręki.

Katarzyna Warnke po rozwodzie. Opublikowała wymowny wpis

Niedługo po tym, jak media obiegła informacja o rozwodzie Stramowskiego i Warnke na instagramowym profilu aktorki pojawił się nowy wpis. W poniedziałek 46-latka podzieliła się ze swoimi obserwatorami pewnym wymownym przesłaniem. Aktorka zamieściła na InstaStories grafikę, na której można było zobaczyć cytat francuskiej filozofki Simone Weil.

Uwaga jest najrzadszą i najszczerszą formą hojności – przekazała swoim fanom Warnke już po rozwodzie.

Tego samego dnia w instagramowej relacji Warnke pojawiły się również dwa inne wpisy, jednak znacznie mniej tajemnicze niż opublikowany przez nią cytat. Aktorka zaprezentowała bowiem obserwatorom grafiki, na których pokazano frekwencję wyborczą osób w przedziale w wieku 18-29 lat oraz kobiet, zarówno w tegorocznych wyborach, jak i podczas głosowania z 2019 roku.

Warnke urządziła imprezę rozwodową. Po rozprawie odmówiła komentarza

Przypomnijmy, że przed rozwodem Katarzyna Warnke zdradziła, że zamierza uczcić zakończenie małżeństwa w wyjątkowy sposób. Aktorka w rozmowie z “Super Expressem” zapowiedziała poniedziałkową rozprawę jako “fantastyczny dzień” i przy okazji wyraziła nadzieję na szybki rozwód. Warnke wyznała również tabloidowi, że zamierza “świętować tego dnia”, a nawet zaplanowała już specjalną imprezę, na którą zaprosiła przyjaciół.

(…) Przyjęcie z tej okazji robię w piątek. Zaprosiłam przyjaciół, którzy mnie wspierają i cieszą się ze mną – powiedziała tabloidowi przed rozwodem.

We wtorek media obiegły zdjęcia paparazzi Katarzyny Warnke, wykonane trzy dni przed jej rozwodem ze Stramowskim. Na opublikowanych przez “Super Express” fotografiach można było zobaczyć aktorkę podczas wieczornego wyjścia na miasto. Według tabloidu to właśnie tego wieczora Warnke miała świętować rozwód. Wspomniany serwis skontaktował się również z aktorką po rozprawie rozwodowej. Warnke odmówiła jednak “Super Expressowi” komentarza, a według tabloidu w jej głosie słychać było smutek.

Ja naprawdę nie chcę rozmawiać – miała powiedzieć “Super Expressowi” Warnke podczas telefonicznej rozmowy.

Pierwszy wpis Katarzyny Warnke po rozwodzie z Piotrem Stramowskim. WYMOWNY...
Katarzyna Warnke opublikowała pierwszy wpis po rozwodzie z Piotrem Stramowskim (Instagram)
Pierwszy wpis Katarzyny Warnke po rozwodzie z Piotrem Stramowskim. WYMOWNY...
Katarzyna Warnke opublikowała pierwszy wpis po rozwodzie z Piotrem Stramowskim (AKPA, AKPA, Kurnikowski)
Pierwszy wpis Katarzyny Warnke po rozwodzie z Piotrem Stramowskim. WYMOWNY...
Katarzyna Warnke opublikowała pierwszy wpis po rozwodzie z Piotrem Stramowskim (AKPA, AKPA, Niemiec)
Pierwszy wpis Katarzyny Warnke po rozwodzie z Piotrem Stramowskim. WYMOWNY...
Katarzyna Warnke opublikowała pierwszy wpis po rozwodzie z Piotrem Stramowskim (AKPA, AKPA, Kurnikowski)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *