Urodziła dziecko jako 5-latka. 90-letnia Lina Medina do dziś nie chce opowiedzieć swojej historii (FOTO)

Lina Medina jest najmłodszą matką świata. Kobieta urodziła dziecko w wieku 5 lat. Do dziś nie zgadza się na opowiedzenie swojej historii mediom.

Lina Medina urodziła się w Peru w 1933 r., jako córka ubogich Tiburcio Mediny i Victorii Losea. Dziewczyna była jedną z dziewięciorga rodzeństwa. W wieku pięciu lat jej matkę zaniepokoił napuchnięty brzuch córki. Początkowo lekarze podejrzewali guza, jednak okazało się, że dziewczynka jest w siódmym miesiącu ciąży.

Medina zaszła w ciążę w wieku czterech lat i dziesięciu miesięcy. Sześć tygodni po diagnozie Lina Medina urodziła syna. Poród odbył się, gdy dziewczyna miała pięć lat i siedem miesięcy. Ze względu na jej drobne ciało podczas zabiegu zastosowano cesarskie cięcie. Chłopiec został nazwany Gerardo po lekarzu, który jako pierwszy zdiagnozował ciążę.

Najmłodsza matka świata miała 5 lat, gdy urodziła syna

Prawdopodobną przyczyną zapłodnienia w tak młodym wieku było przedwczesne dojrzewania — dziewczynka miała w pełni dojrzałe narządy płciowe. Dr Edmundo Escomel odnotował, że dziecko miesiączkowało regularnie od trzeciego roku życia.

Do 10 roku życia chłopiec nie wiedział, że Lina jest jego matką, przez większość dzieciństwa uważał ją za starszą siostrę. Niestety syn Mediny zmarł w wieku 40 lat na rzadką chorobę szpiku kostnego.

Lina Medina nie zdradziła, kim był ojciec dziecka

Do dziś nie wiadomo kto był ojcem Gerardo. Początkowe oskarżenia padły na ojca, który został zwolniony z aresztu, z powodu braku dowodów. Następnie winą obarczono braci dziewczynki, ale w ich przypadku również niczego nie udowodniono.

Linda Media ma obecnie 90 lat. Podczas swojego długiego życia wielokrotnie odmówiła sprzedania swojej historii mediom. Pierwsza próba miała miejsce w 1939 r., gdy amerykańskie studio proponowało kwotę w wysokości 5 tys. dolarów. Kobieta nigdy nie wyraziła zgody na sprzedaż swojej historii. Konsekwentnie odmówiła też udzielania wywiadów.

Urodziła dziecko jako 5-latka. 90-letnia Lina Medina do dziś nie chce opowiedzieć swojej historii (FOTO)
Lina Medina z synem (YouTube)
Urodziła dziecko jako 5-latka. 90-letnia Lina Medina do dziś nie chce opowiedzieć swojej historii (FOTO)
Lina Medina z synem (YouTube)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *