Sympatycy drżą o stan zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Ola przekazała najnowsze informacje [WIDEO]Ola Kwaśniewska zdradziła Jastrząb Post, jak czuje się jej tata, Aleksander, który ostatnio mocno podupadł na zdrowiu. Zapraszamy na wywiad. Aleksander Kwaśniewski latem bieżącego roku przeszedł operację kolana. Po zabiegu poważnie ograniczył aktywność. W rozmowie z „Super Expressem” były polityk ujawnił, że w trakcie zabiegu doszło do zakażenia bakterią, przez co jego stan znacznie się pogorszył. Wirtualna Polska Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, jako człowiek zdrowy, a dwie godziny później już nie mogłem wstać z fotela! Musiałem prosić mojego oficera ochrony, żeby kupił mi kule – powiedział. Walka z tą groźną bakterią trwała kolejny miesiąc, podczas którego zjadłem kilogramy najróżniejszych antybiotyków, żeby dowiedzieć się, który będzie odpowiedni. Teraz jestem na etapie podwójnej rehabilitacji. Z jednej strony rehabilitacja kolana, żeby odzyskać sprawność. Z drugiej strony doprowadzenie organizmu do porządku po tej kuracji antybiotykowej, która była strasznie obciążająca. Reporterka Jastrząb Post o aktualny stan zdrowia Kwaśniewskiego zapytała jego córkę – Olę. Ola Kwaśniewska zdradza, jak czuje się jej tata Jak się okazuje, były prezydent powoli dochodzi do pełni sił. Wirtualna Polska Tata czuje się coraz lepiej. Mam nadzieję, że to już naprawdę wszystko zmierzam ku dobremu, bo strasznie długo to trwało. Ciągnęło się od początku lipca i rzeczywiście były takie momenty – górki, dołki, kiedy wydawało się, że już jest lepiej, a potem było znowu gorzej – zaczęła. Ola przyznaje, że było kilka niebezpiecznych momentów. Było parę takich momentów niebezpiecznych i trudnych. Ale jestem dobrej myśli. Powoli zaczyna chodzić bez kul i mam nadzieję, że wszystko będzie już tylko lepiej – dodała. Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski Wirtualna PolskaJolanta Kwaśniewska z rodziną Jolanta Kwaśniewska z rodziną Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Ola Kwaśniewska zdradziła Jastrząb Post, jak czuje się jej tata, Aleksander, który ostatnio mocno podupadł na zdrowiu. Zapraszamy na wywiad.

Aleksander Kwaśniewski latem bieżącego roku przeszedł operację kolana. Po zabiegu poważnie ograniczył aktywność. W rozmowie z „Super Expressem” były polityk ujawnił, że w trakcie zabiegu doszło do zakażenia bakterią, przez co jego stan znacznie się pogorszył.

Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, jako człowiek zdrowy, a dwie godziny później już nie mogłem wstać z fotela! Musiałem prosić mojego oficera ochrony, żeby kupił mi kule – powiedział. Walka z tą groźną bakterią trwała kolejny miesiąc, podczas którego zjadłem kilogramy najróżniejszych antybiotyków, żeby dowiedzieć się, który będzie odpowiedni. Teraz jestem na etapie podwójnej rehabilitacji. Z jednej strony rehabilitacja kolana, żeby odzyskać sprawność. Z drugiej strony doprowadzenie organizmu do porządku po tej kuracji antybiotykowej, która była strasznie obciążająca.

Reporterka Jastrząb Post o aktualny stan zdrowia Kwaśniewskiego zapytała jego córkę – Olę.

Ola Kwaśniewska zdradza, jak czuje się jej tata

Jak się okazuje, były prezydent powoli dochodzi do pełni sił.

Tata czuje się coraz lepiej. Mam nadzieję, że to już naprawdę wszystko zmierzam ku dobremu, bo strasznie długo to trwało. Ciągnęło się od początku lipca i rzeczywiście były takie momenty – górki, dołki, kiedy wydawało się, że już jest lepiej, a potem było znowu gorzej – zaczęła.

Ola przyznaje, że było kilka niebezpiecznych momentów.

Było parę takich momentów niebezpiecznych i trudnych. Ale jestem dobrej myśli. Powoli zaczyna chodzić bez kul i mam nadzieję, że wszystko będzie już tylko lepiej – dodała.

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewsk

Jolanta Kwaśniewska z rodziną

Jolanta Kwaśniewska z rodziną

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *