Zamiana Mroczków w “M jak miłość”! Widzowie komentują: “To Piotrek a nie Paweł”. Mieli rację. Wpadka?

Marcin i Rafał Mroczek od ponad 20 lat wcielają się na małym ekranie w braci Zduńskich. Na pierwszy rzut oko trudno ich rozróżnić, co jakiś czas temu wykorzystali na planie serialu popularnego tasiemca. Widzowie nie dali się nabrać na ich zamianę ról, o czym dali znać w komentarzach. Wpadka czy celowy zabieg?

Bracia Mroczek są związani z “M jak miłość” od pierwszych odcinków. Fani serialu pewnie nie raz zastanawiali się, czy bliźniacy “oszukali” kiedyś widzów i zmienili się rolami. Jak się okazuje, taka sytuacja miała miejsce w tym roku. Czy pierwsza? Tego nie wiadomo. Na pewno pierwsza udokumentowana i to przez nich samych.

Zamiana ról w “M jak miłość”

Wtorkowy odcinek tasiemca obfitował w kryminalne emocje. Doszło do szarpaniny między bohaterami, a na ekranie pojawiła się nawet broń. Trzeba przyznać, że przez te 23 lata scenarzyści “M jak miłość” robią, co mogą, by Zduńskim i ich bliskim nie brakowało emocji. Momentami telenowela przypomina erotyk, innym razem kryminalne zagadki Grabiny.

Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z emocjonującego odcinka. Czujni widzowie od razu zauważyli na nim pewną nieścisłość. Chodzi właśnie o zamianę braci Mroczek.

Widzowie komentują “oszustwo” w “M jak miłość”. Piotrek czy Paweł?

Przypomnijmy, że Marcin Mroczek wciela się w “M jak miłość” w Piotra Zduńskiego, prawnika i męża Kingi (w tej roli Katarzyna Cichopek). Z kolei Rafał Mroczek odgrywa rolę Pawła, którego życie uczuciowe przypomina rollercoaster.

W ostatnim odcinku widzowie nieźle się zdziwili, gdy ich oczom na ekranie ukazał się Paweł, którego odegrał Marcin (wcielający się w serialu na co dzień w Piotrka. Nadążacie?). Widzom nie umknął ten zabieg, czego wyraz dali w komentarzach.

A czemu tam jest Piotrek?; To na pewno Piotrek zagrał Pawła; Dlaczego tam jest Piotrek, skoro był Paweł z Franka? – czytamy w komentarzach.

I rzeczywiście, kilka miesięcy temu bracia bliźniacy zagrali nieco na nosie widzom. W czerwcu na ich instagramowych profilach pojawiło się nawet zakulisowe nagranie, na którym widać, jak zamieniają się rolami.

Czy kiedykolwiek zrobiliśmy kogoś w trąbę i zamieniliśmy się tak żeby nikt nie poznał?Jak myślicie, po 23 latach na planie domyślili się? – zagaili wówczas do obserwatorów.

Wyszło zabawnie?

Zamiana Mroczków w "M jak miłość"! Widzowie komentują: "To Piotrek a nie Paweł". Mieli rację. Wpadka?
Komentarze widzów (Instagram)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marcin Mroczek (@mroczek_marcin)

Zamiana Mroczków w "M jak miłość"! Widzowie komentują: "To Piotrek a nie Paweł". Mieli rację. Wpadka?

Marcin czy Rafał Mroczek? Wpadka na profilu “M jak miłość” (AKPA)
Zamiana Mroczków w "M jak miłość"! Widzowie komentują: "To Piotrek a nie Paweł". Mieli rację. Wpadka?
Bracia Mroczek (AKPA, AKPA)
Zamiana Mroczków w "M jak miłość"! Widzowie komentują: "To Piotrek a nie Paweł". Mieli rację. Wpadka?
Bracia Mroczek pomogli rodzinie po wypadku ojca (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *