Julian Sands NIE ŻYJE. Potwierdzono, że znalezione szczątki w okolicach gór należały do aktora

65-letni Julian Sands, znany z takich filmów “Dziewczyna z tatuażem” czy “Pokój z widokiem”, zaginął na początku roku w okolicach szczytu góry Baldy w Kalifornii. Teraz zagraniczne media podają, że znalezione ostatnio szczątki należą do aktora…

Julian Sands wyruszył w styczniu w górską podróż w okolicach Mount Baldy. 13 stycznia pojawiły się w mediach pierwsze informacje o tym, że aktor zaginął i nie można nawiązać z nim kontaktu. Błyskawicznie zorganizowano ekipę ratunkową, ale akcja musiała zostać przerwana przez fatalne warunki atmosferyczne.

Julian Sands NIE ŻYJE

Kilka dni temu turyści wędrujący po kalifornijskich górach San Gabriel natrafili na ludzkie szczątki, które zostały poddane identyfikacji. Teraz “The Guardian” informuje, że sprawdził się czarny scenariusz i potwierdzono, że znalezione szczątki należą do aktora.

Proces identyfikacji ciała, znajdującego się na Mount Baldy w dniu 24 czerwca 2023 r,. został zakończony, i potwierdzono, że należy do 65-letniego Juliana Sandsa z North Hollywood – napisano w oświadczeniu Departamentu Szeryfa San Bernardino.

Jak się okazuje, w sprawie okoliczności śmierci aktora wciąż prowadzone są czynności wyjaśniające.

Okoliczności śmierci wciąż są badane. Chcielibyśmy podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy niestrudzenie pracowali, aby zlokalizować Sandsa – dodano.

Julian Sands NIE ŻYJE. Potwierdzono, że znalezione szczątki w okolicach gór należały do aktora

Julian Sands (getty)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *